Untitled-5
Untitled-5

Untitled-3
Untitled-3

Untitled-12
Untitled-12

Untitled-5
Untitled-5

1/12
IMG_1470.JPG

MaVinn ponúka na predaj 1 izbový BYT

 

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj útulný 1 izbový byt o rozlohe 41 m² v skvelej lokalite na ulici 9.mája, v Bánovciach nad Bebravou.
Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí 4 poschodového tehlového domu bez balkóna, s pivnicou a spoločnou kočíkárňou.

Dispozícia bytu: vstupná chodba so vstavanou skriňou, napravo murované samostatné WC a kúpeľňa so sprchovým kútom. Za nimi kuchyňa s kuchynskou linkou vyrobenou na mieru a plávajúcou podlahou Na ľavo je priestranná izba využívaná ako spálňa a obývačka s drevenými parketami.

Byt prešiel rekonštrukciou , výmena plastových okien, murovaná kúpeľňa, sprchový kút, samostatné WC, vymenené vchodové dvere.
Na bytovom dome boli zateplené bočné steny, menené nové rozvody v spoločných stupačkách, elektronické otváranie vchodových dverí.
Možnosť internetu aj káblovej televízie.
Byt sa predáva s kuchynskou linkou, ostatný nábytok a spotrebiče podľa dohody.

Parkovanie je možné buď pred bytovým domom alebo na novovybudovanom parkovisku na začiatku ulice. Náklady na bývanie sú 128€ pre 2 osoby a plyn sa platí štvrťročne 11€.

Skvelá poloha v tesnej blízkosti centra, oproti sa nachádza materská škola, detské ihrisko, zastávka MHD. Za bytovým domom je tiché prostredie s udržiavanou zeleňou.
Výhodou je možnosť kompletného triedenia odpadu do kontajnerov na separovaný zber priamo na ulici, vrátane spoločného kompostera na biologicky rozložiteľný odpad.

V prípade záujmu o tento pekný byt ma neváhajte kontaktovať.

Cena 46 500,-EUR

 

 

Daniela Bronišová
0914 700 782

mail: bronisova@mavinn.sk