Untitled-23
Untitled-23

Untitled-4
Untitled-4

Untitled-22
Untitled-22

Untitled-23
Untitled-23

1/23
majka.jpg

MaVinn ponúka na PREDAJ 3 izbový byt Partizánske

MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj krásny BYT v NOVOSTAVBE štvorbytovky s príjemnou rozlohou 80m², v pokojnej lokalite mesta Partizánske časť Malé Bielice na druhom nadzemnom podlaží s balkónom a súkromným dvorom.

Dispozičné riešenie: Vstupná chodba oddeľuje veľkú priestrannú obývačku spojenú s kuchyňou 28,6m² od oddychovej časti bytu – dvoch samostatných miestností ( spálne 12m² a detskej izby 14m²), ktoré majú okná orientované do dvora. Stred bytu tvorí bytové jadro - kúpeľňa a samostatné WC. Spálňa má užitočný šatník 3,6m² a balkón 4,3m². Tento byt má zriadený úložný priestor v časti povala – o rozlohe úžitkovej plochy bytu.

K bytu prislúchajú dve parkovacie miesta a súkromný pozemok ( ktorý si môže majiteľ oplotiť ) o rozlohe 67m².

Novostavba dokončovaná v tomto období je postavená z tehly, je zateplená 14cm polystyrénom. Kúrenie je zriadené elektrické podlahové. Aktuálne je BYT vystierkovaný a vymaľovaný na bielo – všetky miestnosti. Byt sa predáva v štádiu ako je vidieť na fotodokumentácií.  Dokončenie BYTU je už na prianiach a predstavách nového majiteľa.

Výhodou sú nízke náklady na bývanie, ktoré vychádzajú do 100€ mesačne. Byt, dve parkovné miesta a pozemok sa odkujú do osobného vlastníctva a obytný dom nemá správcu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť ma neváhajte kontaktovať. Odporúčam vidieť osobne.

 

Možnosť kúpiť nehnuteľnosť prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám radi pomôžeme vybaviť a sprostredkovať.
 

Cena 89 990,-EUR

V prípade záujmu o obhliadku volajte.

 

Ing. Pečovská Marianna
0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk