Untitled-1
Untitled-1

Untitled-2
Untitled-2

Untitled-8
Untitled-8

Untitled-1
Untitled-1

1/20
majka.jpg

MaVinn ponúka na PREDAJ 3 izbový byt Topoľčany

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj útulný, kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3 izbový byt, nachádzajúci sa na 8. poschodí z 8, bytového domu s výťahom, vo výbornej lokalite mesta Topoľčany, na Streďanskej ulici.

DISPOZÍCIA BYTU: Vstupnú časť bytu tvorí chodba z ktorej sa na pravo vchádza do príjemnej obývačky s klimatizáciou a prechodom do spálne s balkónom. Obe miestnosti západne orientované. Oproti vchodovým dverám  je situovaná kúpeľňa a samostatné WC. Ďalej sa z chodby na pravo vstupuje do detskej izby a vedľajšia miestnosť je kuchyňa.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2017, ktorá bola uskutočnená v rozsahu: kompletná výmena elektrických a vodovodných rozvodov, plastové okná. Nové stierky, v obývačke pekný  efektný obklad. Nové plávajúce podlahy, radiátory a presklenie balkónového priestoru. V celom byte sú nové interiérové dvere. Nové bezpečnostné dvere a elektrický vrátnik. Oba byty na uvedenom poschodí majú vstup zabezpečený kovovou mrežou s uzamykateľnými dverami. V izbách je dotiahnutý 3 SAT kábel a zriadený optický internet.

Bytový dom je zateplený a udržiavaný. Klimatizačná jednotka bola zriadená pred 2 rokmi. V blízkom okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť -  obchodné centrá, lekáreň, materská škola, nemocnica., množstvo predajní s tovarom a službami.

Nehnuteľnosť sa predáva ZARIADENÁ, podľa dohody. Vstavaný nábytok vyrábaný na mieru – ponúka veľa úložného priestoru pre efektívne využitie priestoru v byte.

Byt ponúka možnosť okamžitého užívania bez akejkoľvek ďalšej investície. Príjemné dispozičné riešenie, kvalitné materiály a premyslené detaily umožňujú plnohodnotné, útulné bývanie.

Byt je možné kúpiť cez hypotekárny úver ktorý rada pomôžem vybaviť a sprostredkovať a zabezpečiť Vám bezstarostný celý kúpno-predajný proces.

Cena 79 990,-EUR

V prípade záujmu o obhliadku volajte.

 

Ing. Pečovská Marianna
0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk