Untitled-31
Untitled-31

Untitled-29
Untitled-29

Untitled-26
Untitled-26

Untitled-31
Untitled-31

1/16
majka.jpg

MaVinn ponúka na PREDAJ pekný 3 izbový Nádražná ul. Partizánske

 

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj čiastočne zrekonštruovanú 3 izbovú chalupu – rodinný dom s úžitkovou plochou približne 100m² a prístavbou hospodárskej časti približne 70m² na rovinatom pozemku o rozlohe 737m². Nehnuteľnosť je situovaná v centre obce Rybany. Prístup je z asfaltovej komunikácie.

DISPOZÍCIA DOMU: Obdĺžnikový pôdorys domu ponúka: vstupnú chodbu ktorá delí priestor na dve časti. Na pravo je priestranná kuchyňa 17m², prechodná do spálne 20m². Na ľavo od chodby sa nachádza obývačka s jedálenským kútom 20m². Z tejto miestnosti sa vstupuje do samostatnej priestrannej miestnosti 27m². Oproti chodby je kúpeľňa a samostatné WC. Vedľa hlavného domu je prístavba – hospodárska časť využívaná ako kôlňa na drevo a skladové priestory.

Tehlový DOM prešiel postupnou čiastočnou rekonštrukciou od roku 2013, ktorá zahŕňala: podlahy betónové, medená elektroinštalácia v celom dome, rekonštrukcia kúpeľne a WC a kúrenie v celom dome. Kúrenie zabezpečené 3 ročným plynovým kondenzačným kotlom. V celom dome je položená plávajúca podlaha, v spálni drevená palubovka.  Pred rokom zateplenie domu 8cm polystyrénom od susedov a 10cm v prednej časti domu. Pri zateplovaní sa vymenili aj nové rýny a osadila nová vstupná brána s bráničkou. Okná sú dve drevené a dve vymenené plastové. Nehnuteľnosť je napojená na verejný vodovod a odpad je zvedení do žumpy.

Zadná časť domu – hospodárska prístavba je z pálenej tehly betónovými podlahami a v pôvodnom stave.

Dvor a záhrada ponúka veľké možnosti pre realizáciu domáceho majstra. Záhrada s nádherným veľkým jaseňom ponúka priestor pre záhradkárčenie ale aj súkromie pre oddych.

Nehnuteľnosť sa predáva zariadená nábytkom, spotrebičmi, dekoratívnymi predmetmi a doplnkami v domácnosti, presne všetko čo je vidieť na fotodokumentácií.  

 

V prípade záujmu o túto peknú nehnuteľnosť, zariadenú a prispôsobenú na trvalé bývanie, s možnosťou úpravy a dokončenia podľa vlastných predstáv, v pokojnom centre obce Rybany ma neváhajte kontaktovať. Odporúčam vidieť nehnuteľnosti osobne.

 

Cena 74 990,-EUR

 

 

Ing. Pečovská Marianna
0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk