Untitled-17
Untitled-17

Untitled-11
Untitled-11

Untitled-21
Untitled-21

Untitled-17
Untitled-17

1/20
majka.jpg

MaVinn ponúka na PREDAJ 3 izbový byt Partizánske

MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt na ul. Malá okružná – Partizánske s rozlohou 78m², na 10. poschodí z 12. panelového bytového domu s výťahom a balkónom.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Veľká vstupná chodba kde oproti vchodovým dverám je situovaná 1. miestnosť- obývačka , na ľavo cez chodbu je umiestnená užitočná komora. Na pravo sa vstupuje do veľkej kuchyne za ktorou je umakartové bytové jadro kúpeľa a WC. Do ďalšej miestnosti – detskej izby sa vchádza z kuchyne. Východná strana bytu je určená pre spálňu – táto miestnosť má balkón.

Byt je v pôvodnom stave. Okná sú drevené, podlahy v miestnostiach sú tiež drevené. Byt ponúka úžasnú príležitosť zrekonštruovať si ho úplne podľa vlastných predstáv. Bytový dom je zateplený a nachádza vo výbornej lokalite mesta. Veľmi blízko bytového domu je materská škola, základná škola, potraviny, reštaurácie, fitnes centrum, a obchodné centrum s ďalšími službami. K bytu patrí pivnica.

Výhodou tohto bytu je veľa svetla, nádherný výhľad ( z obývačky a kuchyne sú impozantné západy slnka)  a veľké plus - možnosť zrekonštruovať si byt podľa vlastných predstáv. Byt je po kúpe ihneď k dispozícií.

V prípade záujmu o bližšie informácie ma kontaktujte.

Možnosť kúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý pomôžem šikovne vybaviť a sprostredkovať. 

Cena 66 490,-EUR

V prípade záujmu o obhliadku volajte.

 

Ing. Pečovská Marianna
0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk