Untitled-9
Untitled-9

Untitled-10
Untitled-10

Untitled-2
Untitled-2

Untitled-9
Untitled-9

1/19
majka.jpg

MaVinn ponúka na PREDAJ 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 3 izbový byt na ulici Trenčianska cesta v Bánovciach nad Bebravou nachádzajúci sa na 3. poschodí bytového domu zo štyroch, s balkónom, pivnicami a úžitkovou plochou 67m², bez výťahu. V blízkom okolí sa nachádza autobusová a vlaková stanica, obchody, reštaurácie, škôlka a do centra mesta je to peši 5 minút.

DISPOZÍCIA BYTU: Vstupnú časť bytu tvorí chodba. Na ľavo od chodby sa vstupuje do priestrannej obývačky, ktorá je prechodná s druhou miestnosťou - spálňou. Spálňa má balkón. Oproti vchodovým dverám cez chodbu je druhá izba – orientovaná severovýchodne.  Jadro tvorí kúpeľňa a samostatné WC. Kuchyňa je situovaná v pravo za kúpeľňou s oknom orientovaným severovýchodne - do dvora.


Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou - výmenou plastových okien. V spálni je okno drevené ale balkón je zasklený. Zvyšná časť bytu je v pôvodnom stave. Jadro je umakart v kombinácií s jednou murovanou stenou. ( Tá časť je murované kde sú osadené dvere do WC a kúpeľne.) V izbách sú pôvodné drevené parkety v TOP stave. V kuchyni, na chodbe, kúpeľni a WC je dlažba.

Bytový dom je zateplený a má vlastnú kotolňu. K bytu patria dve pivnice.

Byt je slnečný vo výbornom stave s možnosťou vybudovať kúpeľňu a WC podľa vlastných predstáv.


V prípade záujmu vidieť túto nehnuteľnosť ma neváhajte kontaktovať.

Možnosť kúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý pomôžem šikovne vybaviť a sprostredkovať.

Cena 67 990,-EUR

V prípade záujmu o obhliadku volajte.

 

Ing. Pečovská Marianna
0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk