Untitled-8
Untitled-8

Untitled-7
Untitled-7

Untitled-18
Untitled-18

Untitled-8
Untitled-8

1/15
majka.jpg

MaVinn ponúka na PREDAJ pekný 3 izbový Nádražná ul. Partizánske

 

MaVinn reality ponúka EXKLUZIVNE na predaj veľmi pekný trojizbový byt s rozlohou 67m², nachádzajúci sa vo výbornej lokalite mesta Partizánske, ulica Nádražná, na 5 poschodí zo 7 s pekným výhľadom, panelového bytového domu s výťahom. 

Dispozičné riešenie bytu: priestranná vstupná chodba, z chodby vstup do samostatného WC a kúpeľne oddelenej od kuchyne a chodby posuvnými dverami.  Po pravej strane sa nachádza veľká obývačka ktorá má balkón. Z chodby sa prechádza do ďalšej samostatnej izby a do kuchyne. Do tretej miestnosti sa vchádza z kuchyne. Byt je slnečný, svetlý s pekným výhľadom. Tento byt má veľkú priestrannú chodbu, užitočnú komoru pri vchodových dverách a špajzu v kuchyni.

Byt je zrekonštruovaný približne pred 5 rokmi a rekonštrukcia prebehla v rozsahu: úprava bytového jadra – nový obklad, vaňa, kompletná výmena elektroinštalácie. V celom byte nová plávajúca podlaha. Plastové okná boli menené v roku 2010.

Byt sa predáva s nábytkom ako je vidieť na fotodokumentácií.

K bytu patrí murovaná pivnica, spoločné priestory sú udržiavané. V blízkom okolí je základná škola, škôlka a 3 minúty pešo do centra mesta.

Ak chcete vedieť o byte viac a vidieť ho osobne, neváhajte ma kontaktovať. V prípade financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotéky Vám s vybavením hypotéky rada pomôžem.

 

Cena 72 000,-EUR

 

 

Ing. Pečovská Marianna
0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk