Untitled-30
Untitled-30

Untitled-29
Untitled-29

Untitled-3
Untitled-3

Untitled-30
Untitled-30

1/28
majka.jpg

MaVinn ponúka na PREDAJ 3 izbový byt Partizánske

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj luxusný, ZARIADENÝ 3 izbový byt s veľkorysou rozlohou 81,50m² s balkónom, na ulici Veľká okružná v Partizánskom na 2 poschodí z 3, tehlového bytového domu bez výťahu.

DISPOZÍCIA BYTU:

Celý obytný priestor je vytvorený spojením 2 izbového bytu s 1 izbovým a vznikol 3 izbový byt so zaujímavou dispozíciou ktorá predstavuje: Vstupnú predsieň a priestrannú chodbu s veľkou vstavanou skriňou 12,40 m². Z predsiene sa vstupuje do spálne 14,70 m². Z chodby sa  na pravo vchádza do detskej izby 16,39 m² a veľkej obývačky o rozlohe 20,45 m². Obývačka ma balkón.

Ďalšou chodbou sa dostanete na ľavo do kúpeľne 3,61 m² a ďalej do priestrannej kuchyne 11,81 m². Kuchyňa má užitočnú špajzu. Toaleta je zriadená pri vstupnej časti bytu. K bytu patrí pivnica.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2013 v rozsahu: Výmena plastových okien, výmena elektrických rozvodov, kompletná rekonštrukcia kúpeľne, nové stierky. Podlahy v izbách sú drevené a presklenie balkónu bolo uskutočnené na začiatku roku 2019. V obývačke bola zriadená pred 1 rokom klimatizačná jednotka.  Majitelia bytu si počas rokov byt zdokonaľovali a vylepšovali detaily.

VYBAVENIE a ZARIADENIE BYTU:

Byt sa predáva zariadený nábytkom ako je vidieť na fotodokumentácií. Všetok nábytok, sedacia súprava, nábytok v detskej izbe a v spálni. Kuchyňa je vybavená: elektrickou varnou doskou (plyn nie je zriadený v byte), zabudovanou umývačkou riadu, práčkou so sušičkou, digestorom, elektrickou teplovzdušnou rúrou a mikrovlnou rúrou, veľkou kombinovanou chladničkou s mrazničkou. Po dohode je možné predať byt s doplnkami a dekoráciami.

Náklady na bývanie sú pre 3 člennú rodinu 150€ - bytové družstvo, 50€ elektrika, TV je súčasťou platby bytovému družstvu.

Tento krásny byt s príjemnou atmosférou, je k dispozícií od januára 2020.

Ak máte záujem vidieť tento byt osobne, neváhajte ma kontaktovať.

Cena 89 900,-EUR

V prípade záujmu o obhliadku volajte.

 

Ing. Pečovská Marianna
0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk