Untitled-2
Untitled-2

Untitled-1
Untitled-1

Untitled-41
Untitled-41

Untitled-2
Untitled-2

1/42
majka.jpg

INVESTIČNÁ a PODNIKATEĽSKÁ PRÍLEŽITOSŤ

INVESTIČNÁ a PODNIKATEĽSKÁ PRÍLEŽITOSŤ  MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj zaujímavú BUDOVU v krásnom prostredí Liptova v obci Liptovské Revúce okres Ružomberok s úžitkovou plochou 386m2 na pozemku o rozlohe 1267m2.

Nehnuteľnosť je aktuálne využívaná ako ubytovacie zariadenie pre rodinné aj firemné akcie s kapacitou 10 spálni, 9 kúpeľní a 24 lôžok. Lokalizáciou, technickým vybavením a samotnou dispozíciou je možné túto nehnuteľnosť prispôsobiť pre viacero tipov podnikania.

Pôvodná drevenica z r. 1900 bola kompletne zrenovovaná a prístavbou + nadstavbou v roku 2011 skolaudovaná ako nová rekreačná budova, v ktorej bol zachovaný drevený strop v jednej z časti budovy.

Dispozícia nehnuteľnosti: Budova má dva vstupy – jeden do časti novostavby a druhý do pôvodnej drevenice. Prízemie tvorí otvorený priestor - kuchyňu s jedálňou, oddychovú zónu - obývaciu miestnosť s krbom a s časťou pre hru biliardu. Z tejto otvorenej časti sa väčšou chodbou prechádza do bývalej pôvodnej drevenice , ktorá je aktuálne vybavená kuchynkou, obývacou miestnosťou, kúpeľňou a podkrovnou izbou - spálňou. Táto časť je samostatne uzamykateľná a je ju možné využívať aj samostatne. V časti novej prístavby sa schodiskom vstupuje do nadstavby – podkrovia, ktoré tvorí 9 samostatných IZIEB, každá s vlastnou kúpeľňou a toaletou.

Vybavenie a technické informácie: Nehnuteľnosť sa predáva komplet zariadená a vybavená ako ubytovacie zariadenie s kapacitou 24 lôžok – 10 spálni – 9 kúpeľní. Kuchyňa je vybavená komplet gastro zariadením, 2 teplovzdušné rúry, 2 varné dosky, 2 drezy, 2 digestory, sklad potravín s veľkou chladničkou a špeciálnou miestnosťou s nízkou teplotou v skalnom útese.

Vykurovanie je zabezpečené dvoma plynovými kotlami. Zdroj plynu je z 4500l zásobníku propan-butánu, nehnuteľnosť je napojená na verejný vodovod. Odpad je riešený vlastnou ČOV. Fasáda je zateplená a budova je v TOP stave. Parkovanie je zabezpečené vlastným parkovacím priestorom pre približne 10 áut. Areál je oplotený.

LOKALITA v ktorej sa budova nachádza je stred medzi Národným parkom Veľká Fatra a Národným parkom Nízke Tatry. V blízkom okolí sú dostupné viaceré možnosti pre rekreáciu, turistiku, kultúru a zážitky. Známe lyžiarske stredisko Park Snow Donovaly 18 km vzdialené, Malinô Brdo ski & bike park 25 km, najbližší welness Gothal Liptovská osada 4 km, viacero jaskýň, tradičné koliby s výbornou gastronómiou, nádhernou prírodou a mnoho ďalších zaujímavostí.

Cena 510 000,-EUR

V prípade záujmu o ďalšie informácie a osobnú prehliadku tejto krásnej nehnuteľnosti s viacerými možnosťami využitia ma neváhajte kontaktovať.

 

Ing. Pečovská Marianna
0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk