Untitled-19
Untitled-19

Untitled-20
Untitled-20

Untitled-27
Untitled-27

Untitled-19
Untitled-19

1/31
IMG_1470.JPG

MaVinn ponúka na predaj 5 izbový BYT

 

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj v obci Chynorany priestranný 5 izbový byt s úžitkovou plochou bytu 118m², v rodinnom dome s garážou, pivnicou a s pozemkom o rozlohe 505 m².


DISPOZÍCIA DOMU: Byt sa nachádza na druhom poschodí dvojbytového domu so samostatným vchodom. Obdĺžnikový pôdorys domu ponúka: cez schodisko ktoré patrí tomuto bytu sa vchádza do priestrannej chodby.  Na ľavo sa nachádza veľká obývačka 22,5m² a kuchyňa 11,7m² z ktorej sa dá prejsť do malej izby 7m², ktorú môžete využívať ako pracovňu alebo detskú izbu. Na pravo sú miestnosti spálňa17,8m², a dve detské izby 10,8+18m².Jedna z izieb má balkón s výhľadom do záhrady. Oproti vstupným dverám do bytu je kúpeľňa 4m² so sprchovým kútom, samostatné WC a špajza 4m². K bytovému domu patrí garáž a pivnica spolu o rozlohe cca 51m².

DOM je postavený z kvádrov približne v roku 1973 a prešiel rekonštrukciou, ktorá zahŕňala: zateplenie domu aj strechy, rekonštrukcia kúpeľne,  WC,  plynové kúrenie, plastové okná aj dvere, nová brána.  Kúrenie a ohrev vody je  zabezpečený bojlerom  plynovým kotlom. Dom sa dá pripojiť aj na krb alebo kachle na tuhé palivo, nakoľko na chodbe sa nachádzajú funkčné štýlové kachle na tuhé palivo. V izbách sú drevené parkety, v kuchyni, na chodbe a v kúpeľni je dlažba.  Nehnuteľnosť je napojená na verejný vodovod, kanalizáciu, elektrickú energiu a plyn. 
Za domom sa nachádza novopostavený altánok a vlastná studňa.

Dvor a záhrada ponúka veľké možnosti pre realizáciu domáceho majstra, milovníci záhrady môžu dopestovať vlastné ovocie a zeleninu, deťom tu môžete vytvoriť detské ihrisko. Nehnuteľnosť ponúka komfort bývania v byte avšak veľkým benefitom je súkromie vlastného dvora. 

 

Dvojbytový dom sa nachádza v tichej ulici v obci Chynorany, ktorá je vzdialená od mesta Partizánske 10 km, od Topoľčian 12km a od Bánoviec nad Bebravou 15km. V obci je železničná stanica a zastavujú tu aj regionálne expresy z Prievidze do Bratislavy a kompletná občianska vybavenosť.
V prípade záujmu o túto peknú nehnuteľnosť, vhodnú k okamžitému nasťahovaniu  ma neváhajte kontaktovať.V prípade záujmu o tento pekný byt ma neváhajte kontaktovať.

Cena 67 000,-EUR

 

 

Daniela Bronišová
0914 700 782

mail: bronisova@mavinn.sk