Untitled-21
Untitled-21

Untitled-20
Untitled-20

Untitled-25
Untitled-25

Untitled-21
Untitled-21

1/23
majka.jpg

REZERVOVANÉ MaVinn ponúka na predaj - 4 izbový rodinný dom v obci Dolné Držkovce okres Bánovce nad Bebravou

MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Veľké Držkovce časť Dolné Držkovce na pozemku o rozlohe 600m².

Nehnuteľnosť skolaudovaná pred 30timi rokmi je postavená z kvádrových tvárnic a priečky v interiéri z pálenej tehly a zastavanú plochu má 133m². Úžitková plocha domu je približne 260m²

Dispozične je dom rozdelený na dve podlažia a medzi podlažia.

  • Prvé podlažie – prízemie pozostáva zo vstupnej chodby, chodby, kuchyne, samostatného WC a schodiska do suterénu a na 1. medzipodlažie.

  • 1. medziposchodie - pozostáva z jednej samostatnej izby a veľkej obývačky s krbovými kachlami na tuhé palivo a schodiska na druhé podlažie

  • Druhé podlažie  - pozostáva z dvoch samostatných izieb a kúpeľne. Jedna z miestností ma balkón.

  • 2. medziposchodie je povala ( podkrovie ) v budúcnosti možné zriadiť ďalšie 2 samostatné miestnosti.

Rodinný dom je podpivničený pod polovicou domu a v suteréne sa nachádzajú kotolňa a dve skladové miestnosti. Nehnuteľnosť má garáž s montážnou jamou po celej dĺžke. V zadnej časti domu je prístavba – hospodárska budova cca 20m².

 

Nehnuteľnosť má zriadené kúrenie na tuhé palivo, má dva komíny a je napojená na verejný vodovod. Odpad je riešený žumpou na pozemku.Dom má plastové okná a vstupné dvere sú hliníkové . Z kuchyne sú balkónové dvere na dvor. Na dvore je kamenný krb.

 

Obec Veľké Držkovce vznikla zlúčením Dolných, Horných Držkoviec a Čuklasoviec a tým ponúka pekné prostredie pre rodinné bývanie s krásnou prírodou navôkol. Veľké Držkovce majú materskú škôlku a od Bánoviec nad Bebravou sú vzdialené 12km.

 

V prípade záujmu o tento pekný domček v pokojnej lokalite s výhľadom na les ma neváhajte kontaktovať. V prípade financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotéky Vám s vybavením hypotéky rada pomôžem.

 

Cena 88 000,-EUR

 

 

Ing. Pečovská Marianna
0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk