Untitled-31
Untitled-31

Untitled-32
Untitled-32

Untitled-3
Untitled-3

Untitled-31
Untitled-31

1/31
majka.jpg

Polyfunkčná budova na PREDAJ LAZANY

 

MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj Polyfunkčny dom s 4 izbovým bytom 154m² na pozemku o rozlohe 742m² v centre obce Lazany okres Prievidza.

Táto zaujímavá nehnuteľnosť ponúka možnosť komfortného moderného bývania a podnikania zároveň.

Dispozičné riešenie nehnuteľnosti:

  1. nadzemné podlažie ponúka veľkorysý priestor o úžitkovej ploche 181m² a pozostáva so 4 miestností a vstupnej chodby. Prvá miestnosť je aktuálne zariadená a v minulosti využívaná ako pohostinstvo. Z hlavnej miestnosti sa vstupuje do vedľajšej tiež využívanej pre posedenie. V tejto časti je aj sociálne zariadenie –rozdelené na dámske a pánske.

Zadnú časť komerčných priestorov tvorí kuchyňa a skladové priestory. 1. nadzemné podlažie má vstup z prednej časti nehnuteľnosti a taktiež zo dvora. Pred nehnuteľnosťou stojí altánok o rozlohe prestrešenej plochy 20m

 

  1. nadzemné podlažie ( podkrovie ) tvorí krásny 4 izbový byt 154m² so samostatných vstupom z prednej časti nehnuteľnosti. Byt je dispozične riešený: vstupnou chodbou, priestrannou vstupnou časťou ktorá spája kuchyňu a veľkú obývačku. Z kuchyne sa vchádza na veľkú 14m² lóggiu m² v prednej časti nehnuteľnosti a druhú loggiu 8m² – zimnú záhradu vo východnej časti.

Chodbou sa vstupuje do oddychovej časti bytu. Troch nádherných izieb, kúpeľne a oddeleného WC. Vo vstupnej časti bytu sa nachádza ešte technická miestnosť ( skladová). Byt má sadrokartónové stropy, podlahy plávajúce –laminátové. V kuchyni, kúpeľni, chodbe a loggiach je keramická dlažba. Kuchyňa je vybavená – rohová kuchynská linka, keramická varná doska, teplovzdušná rúra, nerezový drez, digestorzabudovaná umývačka riadu.

 

Nadstavba vybudovaná v roku 2015 je z porobetónu so sedlovou strechou a pálenou strešnou krytinou. Fasáda je z južnej strany zateplená so silikátovou omietkou, východná strana bez zateplenia s hladkou omietkou. Vykurovanie je riešené ústredným kúrením s kotlom na pelety aj plynový kotol s panelovými radiátormi. Odpad je zvedený do spoločnej žumpy na pozemku. Byt a komerčné priestory majú samostatné meranieelektriky a vody.

Komerčná časť má hliníkové dvere aj okná a je monitorovaná kamerovým systémom, aj priestor pred nehnuteľnosťou. Prístavba je z kvádrových tvárnic, má plastové okná a nemá zavedený kamerový systém.

 

V prípade záujmu o bližšie informácie alebo osobnú obhliadku nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať.

 

 

Cena 175 000,-EUR

 

 

 

V prípade záujmu o pozemok ma neváhajte kontaktovať.

 

Ing. Pečovská Marianna
0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk