Untitled-20
Untitled-20

Untitled-21
Untitled-21

Untitled-6
Untitled-6

Untitled-20
Untitled-20

1/22
majka.jpg

MaVinn ponúka na predaj RODINNÝ DOM Čuklasovce

 

MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj 4 izbový dom – chalupu s obytným podkrovým, s úžitkovou plochou 150m², na pozemku o rozlohe 1844m², v pokojnej časti obce  Čuklasovce – Veľké Držkovce,  v nádhernom prostredí blízko lesa.

DISPOZÍCIA DOMU:

Štvorcový pôdorys domu je riešený vstupnou chodbou. Na pravo od chodby je 1. menšia izba s oknom do ulice a na pravo je kúpeľňa s WC. Táto celá časť je pristavená približne pred 50 rokmi. Ďalej sa prechádza cez druhú chodbu do hlavnej časti domu. Na pravo sa vstupuje do veľkej priestrannej kuchyne prechodnej s 2. miestnosťou – spálňou. Z chodby sa vstupuje do 3.miestnosti obývačky. Toto podlažie má ešte dve špajze a schodisko do podkrovia.

Podkrovie je dispozične riešené dlhšou chodbou z ktorej sa vstupuje do 4. miestnosti s oknom do záhrady a do 5. malej izby-(čiastočne so šikmým stropom a strešným oknom ). Zvyšná časť povaly je neobývaná a určená na skladové účely. Výška stropu na podkroví je 200cm.

Podpivničenie domu tvorí jedna miestnosť približne o rozlohe 20m², zriadená ako kotolňa a sklad tuhého paliva.

Tento tehlový dom je v pôvodnom stave, vymenené je len jedno okno na kuchyni za plastové. Kúrenie je riešené kotlom na tuhé a šporákom na tuhé palivo v kuchyni . Obec nie je plynofikovaná ani nie je napojená na verejný vodovod. Dom má vlastnú studňu. Kanalizácia je zvedená do žumpy.

Nehnuteľnosť má spoločnú bočnú stenu so susedným domom.

Na pozemku ( z bočnej strany domu ) sa nachádza chatka – ako sklad tuhého paliva, a celý pozemok nie je oplotený. Za záhradou sa nachádza potok a veľmi blízko les.

Dom ponúka možnosti pre rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.  

 

Viac informácií telefonicky alebo osobne na obhliadke.

V prípade záujmu o bližšie informácie volajte

 

Cena 49 990,- EUR

 

 

Ing. Pečovská Marianna
0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk