Untitled-10
Untitled-10

Untitled-5
Untitled-5

Untitled-22
Untitled-22

Untitled-10
Untitled-10

1/16
majka.jpg

MaVinn ponúka na PREDAJ Rodinný dom Kšinná

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 3 izbový rodinný dom v krásnej podhorskej dedinke Kšinná neďaleko Bánoviec nad Bebravou, s pozemkom o výmere 1219m², s garážou ktorá je súčasťou domu a hospodárskou budovou. Úžitková plocha domu – obytná časť je približne 105m². Prístup je z hlavnej asfaltovej komunikácie.

DISPOZÍCIA DOMU: štvorcový pôdorys domu ponúka: vstupnú verandu 5,5m2 z ktorej sa oproti vchodový dverám vchádza do kuchyne 16m² a vpravo cez dvojkrídlové dvere do priestrannej chodby 11,60m2. Na pravo z chodby je obývačka o výmere 21,5m² a vedľa nej spálňa 18m². Na ľavo od chodby sa nachádza detská izba 13,5m². Za ňou je vchod na schodisko ktoré vedie hore na povalu alebo dolu do pivnice, dom je z polovice podpivničený a má aj garáž. Oproti chodbe je kúpeľňa , WC a veľká špajza.

Z obytnej časti sa vchádza schodiskom do suterénu. Dom je podpivničený z ½. Dve predné miestnosti sú bez podpivničenia. A zo suterénu sa vstupuje do garáže, ktorá je súčasťou domu.

V časti povale sa nachádza manzartná izba – ktorá nemá vykurovanie.

 

Za domom je samostatná stavba – hospodárska - využívaná ako kôlňa na drevo a letná kuchyňa. Za hospodárskou budovou ktorá tvorí hranicu pozemku je nádherný potôčik. V prednej časti dvora je podzemná pivnička na zeleninu a ovocie.

Tehlový rodinný dom je v pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu. Pripojený je na elektrickú sieť, verejný vodovod, kúrenie je na tuhé palivo a odpad je zvedený do žumpy.

 

Krásny slnečný pozemok, z časti od hlavnej cesty mierne sa zvažujúci s novými aj staršími ovocnými stromami, malinami ponúka priestor na záhradkárčenie aj vytvorenie súkromia s množstvom zelene.

 

Dedinka Kšinná je obkolesená peknými lesmi, je známa folklórom, románskym kostolíkom z 13.storočia a pre milovníkov turistiky je neďaleko známy Čierny vrch.


V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť v peknom prostredí vidieka ma neváhajte kontaktovať. Odporúčam nehnuteľnosť vidieť osobne.

 

Možnosť kúpiť nehnuteľnosť prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám radi pomôžeme vybaviť.
 

Cena  71 990,-EUR

V prípade záujmu o obhliadku volajte.

 

Ing. Pečovská Marianna
0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk