Untitled-15
Untitled-15

Untitled-2
Untitled-2

Untitled-23
Untitled-23

Untitled-15
Untitled-15

1/24
IMG_1470.JPG

MaVinn ponúka na predaj 2 izbový DOM Nedašovce

 

MaVinn realitná spoločnosť ponúka  na predaj čiastočne zrekonštruovaný  2 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou približne 90m²  na rovinatom pozemku o rozlohe 1596m². Nehnuteľnosť je situovaná v centre obce Nedašovce. Prístup je z asfaltovej komunikácie.

DISPOZÍCIA DOMU: Štvorcový pôdorys domu ponúka: vstupnú chodbu ktorá delí priestor na dve časti. Na pravo je spálňa a obývačka. Na ľavo sa nachádza kuchyňa a kúpelňa. Oproti chodbe je špajza cez  ktorú sa dá po rebríku vyjsť na povalu. Za domom je nedokončená väčšia  drevená prístavba ktorá bola určená jednak  na odkladanie náradia, vybudovanie toalety je tu dotiahnutá elektrika, prívod vody a odpad, letná kuchyňa a terasa. 


Dom bol postavený z pálenej tehly a  prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa: vymenené plastové okná a vstupné dvere, nové plynové kúrenie, 120L bojler na ohrev vody  a vymenené radiátory ( až na jeden pôvodný ktorý je na chodbe) nová vodoinštalácia, rekonštrukcia kúpelňe,  nová elektroinštalácia v kúpeľni. Podlahy na chodbe a v kuchyni sú betónové s plávajúcou podlahou, v spálni a v  obývačke sú podlahy pôvodne (škvara a drevené). V obývačke sú  funkčné krbové kachle ktoré slúžia na vykurovanie domu.

Nehnuteľnosť je napojená na plyn, elektrickú energiu 220V a 380V, vlastnú studňu ( verejný vodovod je možné napojiť nachádza sa pred  RD) a odpad je zvedený do žumpy.

Dom je z polovice podpivničený, a má jednu pivnicu a kotolňu. V cene je aj projektová dokumentácia vrátane stavebného povolenia na prestavbu podkrovia. 

Dvor a záhrada ponúka veľké možnosti pre realizáciu domáceho majstra.  Záhrada  je slnečná s nádherným výhľadom a  ponúka priestor pre záhradkárčenie ale aj súkromie pre oddych. Po dvoch stranách záhrady sa nachádzajú okrasné dreviny. Ideálne pre rodiny s deťmi, ktorým tu môžete vytvoriť krásne prostredie nielen na bývanie ale aj na hranie. 

V prípade záujmu o túto peknú nehnuteľnosť, prispôsobenú na trvalé bývanie, s možnosťou úpravy a dokončenia podľa vlastných predstáv,  v pokojnom centre obce Nedašovce ma neváhajte kontaktovať. Odporúčam vidieť nehnuteľnosť osobne. 

 

Cena 66 990,-EUR

 

 

Daniela Bronišová
0914 700 782

mail: bronisova@mavinn.sk