IMG_8577
IMG_8577

IMG_8579
IMG_8579

IMG_8584
IMG_8584

IMG_8577
IMG_8577

1/31
majka.jpg

MaVinn ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ Obytný dom v Martine

 

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj Obytný dom s dvoma bytovými jednotkami v krajskom meste Martin, vo výbornej mestskej časti Priekopa, na Sučianskej ulici.

Rozloha pozemku na ktorom sa nehnuteľnosť nachádza má rozlohu 1548m² a okrem obytného domu sa na pozemku nachádzajú dvojgaráž s kôlňou a drevená chatka bez betónového základu.

Tehlový obytný dom bol postavený v roku 1962 z pálenej tehly a jeho zastavaná plocha je 136m².  Má jeden vchod pre obe bytové jednotky. Je celo podpivničený a každá bytová jednotka má približne 110m² úžitkovej plochy. Každý byt je trojizbový s kuchyňou a kúpeľňou. Obývacia izba je najväčšia miestnosť a je možné ju rozdeliť na dve miestnosti.

Nehnuteľnosť je vykurovaná prostredníctvom plynového kotla, ktorý bol menený pred 7 rokmi.  Meranie energií je samostatné pre každú bytovú jednotku, každá ma svoje podružné merače spotreby vody, elektriny a dva plynomery. Jeden byt je napojený na 120l bojler, druhý má prietokový ohrievač. Okná v celej nehnuteľnosti sú drevené dvojsklo a strešná krytina je plechová – menená pred 35 rokmi. Elektrické rozvody sú medené v celej nehnuteľnosti. Povala je nad celou zastavanou plochou a je zateplená perlitom. V nehnuteľnosti sú 3 komíny.

Obytný dom je vo veľmi dobrom udržiavanom stave, bez známok vlhnutia. Severná strana domu je zateplená.

Na pozemku je studňa, dvojgaráž s odkladacou miestnosťou a veľký nádherný dvor, ktorý je možné odčleniť od objektu obytného domu a kúpiť bez dvora ( záhrady )

Svojou strategickou polohou – vedľa hlavnej cesty ( ako rožná nehnuteľnosť ) sú možnosti využitia tejto nehnuteľnosti široké. Ako nehnuteľnosť na bývanie pre dve rodiny alebo na prenájom. Po rekonštrukcií je možné nehnuteľnosť určiť aj na komerčné využitie – kancelárske priestory, prípadne showroom.

V prípade otázok o nehnuteľnosti a možnosti úpravy ceny odňatím záhrady ma neváhajte kontaktovať .

Cena 285 000,-EUR

 

 

Ing. Pečovská Marianna
0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk