Untitled-11
Untitled-11

Untitled-10
Untitled-10

Untitled-1
Untitled-1

Untitled-11
Untitled-11

1/16
majka.jpg

MaVinn ponúka na PREDAJ Krásny pozemok Brodzany

MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj krásny pozemok s nádhernými výhľadmi pokojnej dedinke s bohatou históriou Brodzany, okres Partizánske. Málinko svahovitý pozemok vo veľkorysej rozlohe 1244m² je určený pre výstavbu rodinného domu s aktuálne vydaným platným stavebným povolením. Je umiestnený v intraviláne obce ale na okraji, kde táto poloha zabezpečuje výnimočný kľud, ticho a pokoj od rušného okolitého sveta.

Nádherné výhľady do všetkých svetových strán umocňujú užasnú atmosféru tohto miesta.

 

Pozemok je celý oplotený a prístup k pozemku je zabezpečený súkromnou prístupovou cestou ktorej spoluvlastnícke podiely sa kupujú spolu s pozemkom.

So stavebným povolením sú pripravené aj vyjadrenia k pripojeniu VODY, ELEKTRINY a PLYNU. Elektrická prípojka, vodomer a plynová prípojka sú dovedené priamo na pozemku.

Pozemok je odvodnený odvodňovacím systémom, kanalizácia je vybudovaná. Optický kábel je dovedený na hranici pozemku.

 

K pozemku je k dispozícií kompletná prepracovaná projektová dokumentácia k domu navrhovanému priamo na tento pozemok a na tento typ terénu. Výsadba množstva okrasných kríkov a drevín pred pár rokmi zabezpečuje súkromie a veľmi príjemný pocit už z pohľadu na okolie.

 

Obec Brodzany je vzdialená 2 km od Partizánskeho, 15 km od Topoľčian. V obci sú potraviny, pohostinstvo, pošta, škôlka i základná škola, kostol, kaplnka. Obec je pekná, s tichými uličkami, ideálna pre rodinné bývanie.


Pozemok je bez tiarch a hneď voľný a určený na začatie stavby domu.

 

V prípade záujmu o bližšie informácie a obhliadku tohto výnimočného pozemku ma neváhajte kontaktovať.

Cena 49 760,-EUR

 

Ing. Pečovská Marianna
0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk