FOTO POzemok upr
FOTO POzemok upr

FOTO POzemok upr
FOTO POzemok upr

1/1
majka.jpg

MaVinn s.r.o. ponúka na predaj stavebný POZEMOK Slatina nad Bebravou .

 

MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj rovinatý pozemok v obci Slatina nad Bebravou, okr. Bánovce n./Bebravou. Je určený pre výstavbu rodinného domu alebo chalupy. Rozloha pozemku je 714 m² (604 m² pozemok + 110 m²- breh pozdĺž potoka).

 

Pozemok je slnečný, nádherný, s potôčikom pozdĺž jednej strany, veľmi zaujímavý, s pár ovocnými stromami a orechom. Je oplotený (okrem strany od potôčika). Prístup k pozemku je zabezpečený asfaltovou cestou, priamo z obecnej komunikácie. Pozemok sa nachádza v obývanej časti obce, 250 m od centra a 50 m od autobusovej zastávky. Poloha pozemku je ideálna kôli súkromiu ktorý ponúka. Susedné nehnuteľnosti sú situované ďalej od pozemku.

 

 

Na samotnú výstavbu domu alebo chalupy je vyňatých 500 m². Inžinierske siete sú na pozemku - elektrika, voda, v blízkom dosahu je aj plyn. Vypracovaný je výškopis + polohopis z leta 2019.

K pozemku je možné ZDARMA poskytnúť kompletne vypracovaný projekt pre výstavbu 3- izb. rodinného domu typu drevodom - 75 m2 + terasa. Nie je podmienkou predaja. Kupujúci si  môže dať vypracovať vlastný projekt alebo upraviť ponúkaný projekt. Predpokladaná cena samotnej výstavby do štádia holodom aj so základmi a terasou je 88.000 €. Kontakt na dohodnutú Stavebnú firmu s výbornými referenciami je možné posunúť kupujúcim.

 

Obec Slatina nad Bebravou je vzdialená iba 18 km od Bánoviec nad Bebravou, 17 km od čarovných Trenčianskych Teplíc a 30 km od Trenčína. V obci sú potraviny, pohostinstvo, pošta, lekári, lekáreň, škôlka i základná škola. Obec hraničí s prírodou, lesmi a je ideálna pre trvalé bývanie, ale i pre chalupárčenie a víkendové miesto oddychu.
Pozemok je bez tiarch a hneď voľný.

Cena 24 500,-EUR

 

V prípade záujmu o bližšie informácie a obhliadku ma neváhajte kontaktovať.

 

 

Ing. Pečovská Marianna
0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk