IMG_1150
IMG_1150

IMG_1149
IMG_1149

IMG_1119
IMG_1119

IMG_1150
IMG_1150

1/18
majka.jpg

MaVinn ponúka na PRENÁJOM 2 izbový byt Partizánske

MaVinn reality ponúka EXKLUZÍVNE na PRENÁJOM krásny 2 izbový byt s rozlohou 64m², na komplet nanovo zrekonštruovaný nachádzajúci v centre mesta Partizánske, Makarenkova ul., na 1. poschodí tehlového bytového domu bez výťahu s balkónom.

Dispozícia bytu: priestranná vstupná chodba, z chodby  na pravo vstup do kúpeľne s WC. V tejto časti sa nachádza aj užitočná špajza. Ďalej sa chodbou vchádza do veľkej kuchyne prepojenej s obývacou miestnosťou, ktorá ma balkón. Samostatný vstup z chodby je aj do spálne. K bytu patria dve murované pivnice. Byt je slnečný, príjemne dispozične riešený, priestranný, nový, voňavý.

Prešiel kompletnou rekonštrukciu v období leto 2019 v rozsahu: kompletná rekonštrukcia bytového jadra, vodovodných, elektrických rozvodov, nové plynové kúrenie s úsporným kotlom. Výmena nových plastových okien, podláh v celom byte, interiérových a vchodových dverí. Prenajíma sa čiastočne zariadený novou kuchynskou linkou a spotrebičmi, ako je vidieť na fotodokumentácií. V byte je káblové pripojenie na TV s určitými kanálmi a internet v cene nájmu.

K bytu patrí murovaná pivnica, spoločné priestory sú udržiavané. Pred bytovým domom je zriadené verejné parkovisko. V blízkosti námestie, úrady, obchody aj škôlka a škola.

Cena prenájmu vrátane energií mesačne je

Cena 400,-EUR/mesiac

V prípade záujmu o obhliadku volajte.

 

Ing. Pečovská Marianna
0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk