MaVinn s.r.o. ponúka na prenájom komerčnú budovu v obci Skačany .

 

MaVinn - reality ponúka na PRENÁJOM zaujímavé komerčné priestory v obci Skačany, 8 km od Partizánskeho, 15 km od Bánoviec nad Bebravou a 28 km od Prievidze.

Obchodné centrum je postavené z pálenej tehly a úžitková plocha spolu s prestrešenou terasou je 280m² + 54m² podkrovie. Pozemok, na ktorom je nehnuteľnosť postavená má rozlohu 504m².
 
Momentálne je nehnuteľnosť využívaná ako pohostinstvo, variabilnosť tejto nehnuteľnosti je však široká, nakoľko po úpravách je možné rozdeliť na niekoľko prevádzok. 

Dispozične riešenie nehnuteľnosti je tvorené prízemím a z časti približne 50 m² je využívané aj podkrovie. 
Prízemie tvoria štyri priestranné miestnosti využívané pre účely pohostinstva – 2 spoločenské miestnosti, herňa a miestnosť s výčapom. Sociálne zariadenie pánske, dámske s predsieňami.

 

Zadná časť nehnuteľnosti je využívaná pre skladové a technické účely a tvoria ju chodba, predsieň pre zamestnancov, sociálne zariadenie, kuchynka, 2 x skladová miestnosť, chladiaci box. V tejto časti je umiestnená funkčná klimatizačná jednotka.

 
K nehnuteľnosti patrí prestrešená veľká terasa a dvor s prístupom cez veľkú bránu od ulice - pre zásobovanie. Terasa je zariadená posedením s pieskoviskom pre deti. 
Vstup do podkrovia je po samostatných bočných schodoch, v minulosti využívané priestory ako kaderníctvo. Zvyšnú časť podkrovia tvorí povala.

 

Výhodou tejto nehnuteľnosti je veľká možnosť variability a prispôsobenie pre akýkoľvek predmet podnikania. Po rekonštrukcií je možné prispôsobiť na rodinné bývanie spojené s podnikaním, alebo zrekonštruovať na dve aj viac bytových jednotiek. 

Vhodné po rekonštrukcií pre podnikanie: stolárska dielňa, auto dielňa, skladové priestory, predajňa akéhokoľvek tovaru a iné.

 

V obci je plná občianska vybavenosť. Základná škola s materskou škôlkou, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň.
 
Cena prenájmu je 5eur/ m² + dohoda možná, 

Nehnuteľnosť je možné prenajať aj menšiu časť podľa potreby rozdeliť na viac prevádzok. 
V prípade záujmu a otázok ma neváhajte kontaktovať. 

Cena 5,-EUR/m2

 

V prípade záujmu o prenájom tejto nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať, dohoda na cene možná.

 

 

Ing. Pečovská Marianna
0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk