top of page

2 izb. BYT

Žabokreky nad Nitrou, Slovensko

Na predaj

85 000 €

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pekný 2 izbový BYT s dvoma balkónmi a GARÁŽOU v Žabokrekoch nad Nitrou ul. Školská. Byt má rozlohu - 52m², garáž - 16 m², dva balkóny spolu 5 m². Nachádza sa na 2. poschodí z dvoch, v bytovom dome bez výťahu.DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: vstup tvorí veľká chodba z ktorej sa na ľavo vstupuje do prvej izby – spálne, ktorá má balkón, oproti dverám je kúpeľňa a samostatné WC. Na pravo sa prechádza do obývačky ktorá ma balkón a je prechodná s kuchyňou s jedálenským sedením. K bytu pivničná kopka a spolu s bytom sa kupuje GARÁŽ na prízemí v cene.

 

Byt prešiel rekonštrukciou v roku 2015. Plastové okná a bezpečnostné dvere boli menené v roku 2018 a v tomto roku sa zateploval bytový dom aj rekonštruovala strecha. Elektrika v byte je medená, znižované sadrokartónové stropy s izoláciou a sú vymenené stupačky. Na oboch balkónoch sú plastové rolety. Byt má vlastné kúrenie.

 

Náklady na bývanie pre 3 člennú rodinu: Nájom – 46 €, elektrika 27 €, plyn 45€.  

 

Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej časti obce – mimo hlavnej cesty a ulice. Má výborných susedov, pred bytovkou pekný dvor a bezproblémové parkovanie. Za bytovkou je veľký pozemok s altánkom a záhradným posedením ktoré slúži všetkým šiestim rodinám v bytovke. Možnosť po dohode zriadiť aj vlastnú záhradku. Byt je k dispozícii za jeden mesiac po kúpe a predáva sa čiastočne zariadený (v byte zostáva kuchynská linka a digestor) Ostatné miestnosti budú úplne prázdne.

 

V obci je kompletná občianska vybavenosť (materská škola, základná škola, obchody, reštaurácie, zdravotné stredisko). Žabokreky nad Nitrou sú výhodnou polohou vzdialené do okolitých miest- Bánovce nad Bebravou 14km, Partizánske 5km, Topoľčany 15km.

REALITNÝ MAKLÉR

Ing. Pečovská Marianna

0908 524 620

LOKALITA NEHNUTEĽNOSTI

Žabokreky nad Nitrou, Slovensko

DETAILY O NEHNUTEĽNOSTI

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Byt

UP

57 m2

POČET IZIEB

2

STAV NEHNUTEĽNOSTI

Čiastoč. rekonš.

POZEMOK

ROK VÝSTAVBY

bottom of page