top of page

3 izb poldom

Partizánske, Slovensko

Na predaj

179 990 €

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný 3 izbový POLDOM v lukratívnej časti mesta Partizánske, takmer v centre, na Hviezdoslavovej ul.  s rozlohou pozemku 338m² a úžitkovou plochou domu 85 m².


Dispozícia poldomu: Prízemie tvorí vstupná predsieň, oproti vchodovým dverám je situovaná prvá kúpeľňa s WC a malou kotolňou, cez druhú menšiu chodbu sa prechádza do obývačky spojenej s kuchyňou a výstupom na terasu. Pod schodiskom vznikol priestor pre malú komoru.


Na poschodí sú dve samostatné miestnosti a druhá kúpeľnička s WC. V časti chodby je aj výstup na povalu so skladovým priestorom.


Poldom je postavený z pálenej tehly a práve prechádza ÚPLNOU-KOMPLETNOU rekonštrukciou ktorá zahrňuje: výmena okien za plastové, výmena vchodových, rekonštrukcia strechy ( nové latovanie, fólia a nová škridla Bramac) , krovu a výmena krytiny, kompletná rekonštrukcia elektrických, vodovodných rozvodov a kúrenia. Aktuálne je zriadené podlahové  kúrenie v celom dome s tepelným čerpadlom. Poldomok je zateplený 10 cm polystyrénom a fasáda je ukončená novou omietkou. V časti vchodových dverí bude tradičný tehličkový obklad v cene. Stropy sú ukončené sadrokartónom s bodovými svetlami a celý interiér omaľovaný na bielo.


Pomerne veľký pozemok k poldomku zabezpečuje priestor pre garáž ( aktuálne je na pozemku pôvodná garáž ), v dvorovej časti je priestor pre terasu ( príprava obrubník a výsyp makadamom v cene, rovnako aj vstupná časť pozemku bude predpripravená pre vydlaždenie (obrubník a výsyp makadamom v cene) pre 3-4 parkovné miesta na pozemku.  


Nehnuteľnosť sa predáva v štúdiu HOLODOM  a je možné naceniť a dokončiť dom do štandardu alebo aj na kľúč. Všetko je na vzájomnej dohode.


NÍZKE náklady na bývanie ( elektrika 90 €/mesiac a voda 10€/ mesiac), precízne odvedené stavebné práce a kvalitné materiály robia z tejto nehnuteľnosti TOP ponuku vo vyhľadávanej lokalite mesta Partizánske.


V prípade záujmu o bližšie informácie, alebo možnosť vidieť túto nehnuteľnosť osobne ma neváhajte kontaktovať.


Možnosť kúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý vieme šikovne vybaviť a sprostredkovať. 

REALITNÝ MAKLÉR

Ing. Pečovská Marianna

0908 524 620

LOKALITA NEHNUTEĽNOSTI

Partizánske, Slovensko

DETAILY O NEHNUTEĽNOSTI

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Rodinný dom

UP

85 m2

POČET IZIEB

3

STAV NEHNUTEĽNOSTI

Komplet. rekonš.

POZEMOK

338 m2

ROK VÝSTAVBY

bottom of page