top of page

3 izbový DOM s garážou

Haláčovce, Slovensko

Na predaj

123 000 €

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj šikovný 3 izbový rodinný dom  s garážou v obci Haláčovce na pozemku o rozlohe 922m².

 

Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej uličke na rovinatom slnečnom pozemku. Postavená bola v roku 1975. Suterén je pod celým domom na úrovni pozemku a ponúka veľkorysý priestor. Nachádza sa tu letná kuchyňa, kotolňa na tuhé palivo, kotolňa s plynovým kotlom a práčovňa. Z pivnice je prechod aj do garáže. V suteréne je dovedená voda a je tu možnosť dobudovať toaletu. 

 

Hlavné obytné podlažie - má tri samostatné miestnosti, kuchyňu, kúpeľňu, špajzu,  vstup na povalu a do pivnice.

 

Nehnuteľnosť je napojená na vlastnú studňu, elektriku a plyn. Vodovodná prípojka je na pozemku a je potrebné dobudovať vodovod do domu. Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom plynového kotla a druhá alternatíva je kotol na tuhé palivo.

Mesačné náklady sú 60€. ( plyn a elektrina na 1 osobu).  Odpad je zvedený do žumpy. 

 

Čiastočná rekonštrukcia prebehla cca 8 rokov dozadu výmenou plávajúcej podlahy a cca 2 roky dozadu výmenou kuchynskej linky za novú.

Dom je v pôvodnom ale dobrom, udržiavanom stave, vhodný k okamžitému nasťahovaniu, prípadne si ho viete prispôsobiť podľa vlastných predstáv. 

 

Veľkosť domu aj pozemku otvára pre budúceho majiteľa možnosť viacgeneračného bývania, prípadne bývanie aj podnikanie pod jednou strechou. Možnosť rozdeliť dom na 2 samostatné bytové jednotky. Vzdialenosť od okresného mesta Bánovce nad Bebravou je 7 km, od mesta Trenčín 34km. V obci žije približne 360 obyvateľov, neďaleko sa nachádza priehrada a lesy.  V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť ma neváhajte kontaktovať.


 

LOKALITA NEHNUTEĽNOSTI

Haláčovce, Slovensko

ADA_6154_pp_edited.jpg

REALITNÝ MAKLÉR

Daniela Bronišová

0914 700 782

DETAILY O NEHNUTEĽNOSTI

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Rodinný dom

UP

220 m2

POČET IZIEB

3

STAV NEHNUTEĽNOSTI

Pôvodný stav

POZEMOK

922 m2

ROK VÝSTAVBY

bottom of page