top of page

3 izbový Rodinný dom

Nedašovce, Slovensko

Na predaj

89 900 €

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pekný jednopodlažný 3 izbový rodinný dom v obci Nedašovce v tichej ulici na peknom slnečnom pozemku o rozlohe 718m².


Nehnuteľnosť je postavená z kvádry pred 45mi rokmi. Zastavaná plocha domu je 130 m² a úžitková plocha domu – obytné podlažie je cez 110 m². Pivnica je pod ¼ domu.


Obytné podlažie tvorí: predsieň so schodiskom, priestranná chodba, kuchyňa, 2 samostatné miestnosti do dvora, 1 izba do ulice, kúpeľňa s WC, komora so schodiskom na povalu.


Nehnuteľnosť je napojená na inžinierske siete: elektriku a plyn, verejný vodovod je pred domom možnosť napojenia. Zatiaľ je v dome voda zo studne. Studňa je na pozemku. Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom plynového kotla. Odpad je riešený žumpou.


Dom je v pôvodnom, dobrom, udržiavanom stave. V roku 1997 sa na dome menila škridla. Elektrické rozvody sú hliníkové, okná a dvere drevené, podlahy sú betónové.


Výhodou tejto nehnuteľnosti sú pokojná ulička, slnečný pozemok a možnosť zrekonštruovať alebo aj pristaviť podľa vlastných predstáv.


V prípade financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotéky Vám s vybavením hypotéky rada pomôžem. Kúpna cena zahŕňa komplet právny, hypotekárny servis a celý kúpno-predajný proces.


V prípade záujmu o bližšie informácie a obhliadku tejto nehnuteľnosti volajte

REALITNÝ MAKLÉR

Ing. Pečovská Marianna

0908 524 620

LOKALITA NEHNUTEĽNOSTI

Nedašovce, Slovensko

DETAILY O NEHNUTEĽNOSTI

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Rodinný dom

UP

110m2

POČET IZIEB

3

STAV NEHNUTEĽNOSTI

Pôvodný stav

POZEMOK

718m2

ROK VÝSTAVBY

bottom of page