top of page

4 izb DOM - hrubá stavba

Rybany, Slovensko

Na predaj

114 990,- €

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj NOVOSTAVBU v štádiu rozostavanosti - hrubá uzatvorenú stavbu - 4 izbový rodinný dom, v centre obce Rybany v bočnej uličke, na pozemku o rozlohe 668 m².Nehnuteľnosť je postavená z kvádrov.  Zastavaná plocha domu je 130 m² a úžitková plocha domu je 110 m².Dispozícia domu:  vstup do domu je z bočnej strany, nasleduje vstupná chodba s vybudovaným komínom - možnosť pripojenia krbu/kachiel v obývačkovej časti. Z chodby sa vchádza do kuchyne spojenej s obývačkou a výstupom na budúcu terasu. Ku kuchyni prislúcha špajza. Z chodbovej časti sa vstupuje do šatníka, technickej miestnosti, samostatného WC, priestrannej kúpeľne s prípravou na veľký sprchový kút, umývadlo a ďalšie WC. Naľavo cez chodbu sa vstupuje do 3 samostatných izieb.Nehnuteľnosť má zriadenú elektrickú prípojku (treba urobiť rozvody v celom dome), možnosť pripojenia verejného vodovodu a plynu, odpad je navrhnutý žumpou.  Kúrenie je plánované podlahové na plynový kotol, ale v takomto štádiu sa vie ešte budúcu majiteľ rozhodnúť a dať si napríklad elektrické, tepelné čerpadlo, peletový kotol. 

 

Dom je v štádiu uzatvorenej hrubej stavby s oknami - trojsklo profil Salamander. V dome sú vybudované odpady, čiastočne zateplený strop- v cene je minerálna vata Knauf na zateplenie celé stropu,  OSB dosky na zatvorenie vrchnej časti stropu. Nopová fólia je v cene pre vonkajšie odizolovanie domu. Na strechu bola použitá kvalitná betónová škridla a sú tu osadené strešné okná- možnosť do budúcna vybudovať ďalšie izby na poschodí.


Pozemok je rovinatý, slnečný prístup má z dvoch strán z obecnej cesty a ponúka možnosť relaxu, záhradkárčenie alebo výstavbu garáže, altánku.


Obec Rybany sa nachádza na hlavnom ťahu medzi Bánovcami n/Bebravou, Partizánskym a Topoľčanmi. S kompletnou občianskou vybavenosťou (základná škola, materská škola, všeobecný a detský lekár, lekáreň, dvoje potraviny, rímsko-katolícky kostol, dve reštaurácie, dve vinárne, priemyselný obchod, stavebniny, autobusová a železničná stanica s niekoľkými spojmi medzimestské aj diaľkové linky a mnoho ďalšieho ) patrí medzi rozvíjajúce sa obce, ideálna pre mladé rodinky.


V prípade financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotéky Vám s vybavením hypotéky rada pomôžem. Kúpna cena zahŕňa komplet právny, hypotekárny servis a celý kúpno-predajný proces.


V prípade záujmu o bližšie informácie a obhliadku tejto nehnuteľnosti volajte:

LOKALITA NEHNUTEĽNOSTI

Rybany, Slovensko

ADA_6154_pp_edited.jpg

REALITNÝ MAKLÉR

Daniela Bronišová

0914 700 782

DETAILY O NEHNUTEĽNOSTI

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Rodinný dom

UP

110 m2

POČET IZIEB

4

STAV NEHNUTEĽNOSTI

Novostavba

POZEMOK

668 m2

ROK VÝSTAVBY

bottom of page