top of page

4 izb. DOM

Pečeňany, Slovensko

Na predaj

198 000 €

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj krásny 4 izbový rodinný dom v obci Pečeňany na nádhernom slnečnom pozemku o rozlohe 1501m².

Nehnuteľnosť je postavená kombináciou pálenej tehly a kvádrov a má jedno obytné podlažie a suterén – v suteréne sú pivnice a dvojgaráž s montážnou jamou. Zastavaná plocha domu je 141 m² a úžitková plocha domu je cca 120 m².

 

Dispozícia domu: do domu sa vstupuje cez široké schodisko: nasleduje vstupná chodba, napravo hosťovská izba , kúpeľňa so sprchovým kútom a wc,  schodisko do pivnice, naľavo krásna slnečná obývačka s výstupom na balkón. Oproti chodbe je veľká jedáleň z ktorej je otvorený vstup do kuchyne a naľavo spálňa.

 

Rodinný dom je podpivničený a nachádza sa tu: kotolňa, práčovňa, letná kuchyňa, špajza, pivnica a dvojgaráž s montážnou jamou.

 

Nehnuteľnosť je napojená na inžinierske siete: verejný vodovod, elektriku 220V aj 380V. Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom kotla na tuhé palivo. Vodu ohrieva elektrický bojler. Odpad je riešený žumpou. Na pozemku sa nachádza studňa.

 

Dom prešiel rekonštrukciou: nová strecha, výmena plastových okien, vchodových dverí, interiérové dvere, rekonštrukcia kúpeľne, sprchový kút, nová dlažba na chodbe a plávajúca podlaha v miestnostiach, elektrický krb v obývačke, prepojenie kuchyne s jedálňou, vybudovanie terasy, obklad spodnej časti domu a komína.

 

Výhodou tejto nehnuteľnosti sú priestranné slnečné izby, nízke mesačné náklady ( 49 € elektrika a 7€ voda mesačne na 2 osoby).

Krásna, veľká slnečná záhrada ponúka súkromie, možnosť relaxu, záhradkárčenie, poprípade možnosti pre realizáciu domáceho majstra. Na pozemku sa nachádza prístrešok na drevo a záhradné náradie. Je tu vybetónovaná terasa s dlažbou kde stačí dať sedenie a užívať si jarné slniečko.  Vďaka ovocným stromom a kríkom môžete mať zásobu vitamínov po celý rok, na pozemku sa nachádzajú aj okrasné kríky a veľa kvetov. Za pozemkom tečie potok.

 

Obec Pečeňany sa nachádza len 6,3km od okresného mesta  Bánovce n/Bebravou kde je kompletná občianska vybavenosť,  15km   od Partizánskeho, 19km od  Topoľčian a 34km od Trenčína.  V obci je materská škola, obchod, pohostinstvo, detské a futbalové Ihrisko. Prídite sa pozrieť a vytvorte si čarovný domov v tejto malebnej dedinke.

 

V prípade financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotéky Vám s vybavením hypotéky rada pomôžem. Kúpna cena zahŕňa komplet právny, hypotekárny servis a celý kúpno-predajný proces.

REALITNÝ MAKLÉR

Daniela Bronišová

0914 700 782

LOKALITA NEHNUTEĽNOSTI

Pečeňany, Slovensko

DETAILY O NEHNUTEĽNOSTI

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Rodinný dom

UP

120 m2

POČET IZIEB

4

STAV NEHNUTEĽNOSTI

Komplet. rekonš.

POZEMOK

1 501 m2

ROK VÝSTAVBY

bottom of page