top of page

6 izb. DOM s garážou

Rybany, Slovensko

Na predaj

175 000 €

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj krásny slnečný dvojpodlažný 6 izbový rodinný dom v obci Rybany na krásnom pozemku o rozlohe 1132m².Nehnuteľnosť je postavená z pálenej tehly a skolaudovaná bola v roku 1978, má dve obytné podlažia a suterén – pivnice cca 2/3 podpivničený dom.

Zastavaná plocha domu je cca 130 m² a úžitková plocha domu ( dve podlažia ) je cez 230m².Prvé obytné podlažie tvorí: vstupná chodba, kuchyňa, 4 miestnosti, kúpeľňa s WC, veľká komora, schodisko na poschodie a schodisko do pivnice. Druhé podlažie tvorí: kuchyňa s terasou samostatné WC, kúpeľňa s vaňou a umývadlom, a 2 izby. Je tu perfektný priestor aj na vybudovanie šatníka. Suterén pod domom tvorí viacero miestností a kotolňa. Vstup do suterénu je aj zo dvora aj z interiéru. Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete: verejný vodovod, elektriku a plyn. Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom plynového kotla. Odpad je riešený žumpou. Na pozemku sa nachádza aj studňa.


Dom je v zachovalom udržiavanom stave vhodný na okamžité naťahovanie. Prešiel kompletnou výmenou plastových okien aj na pivnici, v kúpeľni a v špajze majitelia namontovali kvalitne drevené okná.  Podlahy v dome sú murované, na chodbe je položená dlažba a v izbách plávajúca podlaha. Komplet prerobená kúpeľňa ( sprchový kút, WC, umývadlo)  a  vymenené vchodové dvere. Táto rekonštrukcia prebehla v roku 2010.Výhodou tejto nehnuteľnosti sú nádherné, presvetlené veľké izby, betónové stropy, medené elektrické rozvody. V rámci rekonštrukcie boli osadené nové ríny a vymenené korytká. Škridla je pôvodná funkčná.  

 

Na pozemku sa nachádza garáž s montážnou jamou, letná kuchyňa, 2 samostatné podkrovné izby a hospodárska časť o výmere 44m².

Krásna, veľká slnečná záhrada ponúka súkromie, možnosť relaxu, záhradkárčenie, poprípade veľké možnosti pre realizáciu domáceho majstra.Obec Rybany sa nachádza na hlavnom ťahu medzi Bánovcami n/Bebravou, Partizánskym a Topoľčanmi. S kompletnou občianskou vybavenosťou (základná škola, materská škola, všeobecný a detský lekár, dvoje potraviny, rímsko-katolícky kostol, dve reštaurácie, dve vinárne, priemyselný obchod, stavebniny, autobusová a železničná stanica s niekoľkými spojmi medzimestské aj diaľkové linky a mnoho ďalšieho ).

 

Nehnuteľnosť je možné využiť či už na rodinné bývanie, viac generačné bývanie ale aj na podnikateľské účely nakoľko veľkosť domu umožňuje zriadenie komfortného bývania a časť priestoru je možné využiť aj na zriadenie vlastného podnikania.


V prípade financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotéky Vám s vybavením hypotéky rada pomôžem. Kúpna cena zahŕňa komplet právny, hypotekárny servis a celý kúpno-predajný proces.LOKALITA NEHNUTEĽNOSTI

Rybany, Slovensko

ADA_6154_pp_edited.jpg

REALITNÝ MAKLÉR

Daniela Bronišová

0914 700 782

DETAILY O NEHNUTEĽNOSTI

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Rodinný dom

UP

230 m2

POČET IZIEB

6

STAV NEHNUTEĽNOSTI

Čiastoč. rekonš.

POZEMOK

1132 m2

ROK VÝSTAVBY

bottom of page