top of page

celopodpiv. Novostavba

Dvorec, Slovakia

Na predaj

163 000.- €

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

MaVinn reality ponúka EXKLUZÍVNE na predaj šikovný 3 izbový rodinný dom v peknej, pokojnej lokalite obce Dvorec časť Sliezska Osada 4km od Bánoviec nad Bebravou.

Úžitková vnútorná plocha domu je 70m² a je celo podpivničený, pivnice o veľkosti 55 m², zastavaná plocha domu je 88m² a výmera pozemku je 319 m². Terasa má 20 m².


DISPOZÍCIA domu: priestranná vstupná chodba, na ľavo od vchodových dverí je schodisko do suterénu. Oproti cez chodbu je kúpeľňa s WC. Na pravo samostatná detská izba. Ďalej sa z chodby vstupuje do pekného prepojenia kuchyne, jedálne a obývačky s výstupom na terasu. Z obývačky sa vchádza do spálne, ktorá má balkónové dvere na terasu.


SUTERÉN TVORÍ: chodba s technickou časťou. Oproti schodom je samostatná miestnosť s radiátorom aj oknom a ďalej sa prechádza do veľkej otvorenej miestnosti z ktorej je aj výstup na dvor. 


Dom je postavený z tvárnic YTONG, plastové okná trojsklo a plastové dvere, podlahy sú pokryté plávajúcou podlahou a čiastočne dlažbou. Kúrenie je elektrické podlahové s reguláciou teploty v každej miestnosti zvlášť. Dom má aj druhý variant kúrenia KRB. Strecha je plechová so zateplením – 40 cm minerálnej vlny. Vodovod je riešený samostatnou vodovodnou prípojkou. Odpad je zavedený do vlastnej čističky odpadových vôd. Prístupová cesta je nová asfaltová s chodníkom. Pred domom na pozemku sú zriadené dve parkovacie miesta. Pozemok je oplotený zo všetkých strán.


DOM sa predáva v prevedení ako vidieť na fotodokumentácií BEZ tohto zariadenia ( sedacej súpravy, postele v detskej izbe, práčky, záhradného nábytku)


Šikovný hotový domček s príjemnou dispozíciou a výbornou lokalitou, peknou terasou a záhradkou je ideálnou alternatívou komfortného bývania v rodinnom dome. Dom je k dispozícií k nasťahovaniu najneskôr do 30 dní od vyplatenia kúpnej ceny.


Výhodou je tiché prostredie, škôlka, základná škola, MHD, obchod, pošta je vo vedľajšej obci Veľké Chlievany.


V prípade záujmu o bližšie informácie alebo možnosť vidieť tuto nehnuteľnosť osobne ma neváhajte kontaktovať. Možnosť kúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý pomôžem šikovne vybaviť a sprostredkovať. Celý hypotekárny a právny servis je zahrnutý v cene domu.

 

Ing. Marianna Pečovská

realitný  úverový poradca

M: 0908 524 620

E: pecovska@mavinn.sk


MaVinn s.r.o.

reality a financie

WEB: www.mavinn.sk

LOKALITA NEHNUTEĽNOSTI

Dvorec, Slovakia

ADA_6154_pp_edited.jpg

REALITNÝ MAKLÉR

Ing. Marianna Pečovská

0908 524 620

DETAILY O NEHNUTEĽNOSTI

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Rodinný dom

UP

140 m2

POČET IZIEB

3

STAV NEHNUTEĽNOSTI

NOVOSTAVBA

POZEMOK

319 m2

ROK VÝSTAVBY

bottom of page