top of page

Dom+showroom

Kamanová, Slovensko

Na predaj

329 000 €

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

MaVinn realitná spol. ponúka na predaj VÝNIMOČNÚ nehnuteľnosť 5 izbový dom + SHOWroom (74m² ) pre podnikanie v obci Kamanová, s úžitkovou plochou domu 193 m², zastavanou plochou 130m² a pozemkom vrátane zastavanej časti 2343 m². Obec Kamanová je od kraj.mesta Nitra vzdialená 20 km a okres.mesta Topoľčany 15 km.

 

Dom je postavený z pálenej tehly a nadstavba domu z Porfixu, nadstavba sa začala stavať v roku 2020 a aktuálne je dom dokončený.

SHOWROOM – budova pre podnikanie je postavená v roku 2018.

DISPOZÍCIA DOMU: Vstup do domu tvorí chodba cez ktorú sa vstupuje do hlavného obytného priestoru – veľkej obývačky, pracovne, kuchyne, špajze a WC.

Poschodie dispozične tvorí – veľká spálňa s kúpeľňou, detská izba, ďalšia veľká kúpeľňa, chodba a terasa. Dom nemá suterén.

Nehnuteľnosť má dva vchody: jeden hlavný z prednej časti a druhý zo dvora.

 

Kúrenie je zriadené elektrické: prízemie podlahové, poschodie s radiátormi. Dom aj budova sú napojené na verejný vodovod, odpady sú riešené žumpou, okná sú plastové dvojsko, strecha rovná – Fatrafol, sádrokartonové stropy, 3xWC v dome.

 

Výnimočnosť tejto nehnuteľnosti určuje OBKLAD celej vonkajšej fasády a čiastočne aj interiéru z pravej pálenej tehly, rezanej na hrúbku obkladu a detailne každú jednu dlaždicu nalepenú na fasádu. Výsledkom je nádherná, štýlová fasáda a čiastočne je obložený touto technikou aj interiér.

 

Nehnuteľnosť sa predáva čiastočne ZARIADENÁ, kuchynská linka so spotrebičmi ( elektrická varná doska, umývačka riadu) .

Mesačné náklady na bývanie celkom sú ( voda , elektrina ) 150€/ mesiac.

 

BUDOVA – Showroom pre podnikanie je samostatne stojaca budova so zastavanou plochou 82 m² a úžitkovou 74m² aktuálne zriadená ako predajňa. Postavená je z pálenej tehly s veľkými výkladovými oknami. Podlahy sú betónové a okrem hlavnej časti je v tejto budove ešte samostatné WC a malá kuchynka. Kúrenie je elektrické – podlahové.

 

Predávané nehnuteľnosti sa nachádzajú na strategickom mieste v centre obce. Priamy prístup z hlavnej cesty, dostatok priestoru pre parkovanie s možnosťou podnikať a

zároveň je možné zabezpečiť súkromie aj pre rodinné bývanie.

V blízkosti vlaková stanica, rôzne prevádzky, podnikateľské subjekty, obecný úrad a potraviny.

Spolu s nehnuteľnosťami sa predáva pozemok, ktorý je situovaný za budovami a má zo zadnej časti prístup z obecnej uličky. Aktuálne je pozemok využívaný ako sad s rôznymi stromami.


V prípade záujmu o bližšie informácie o tejto zaujímavej ponuke, a obhliadku ma neváhajte kontaktovať.

REALITNÝ MAKLÉR

Ing. Pečovská Marianna

0908 524 620

LOKALITA NEHNUTEĽNOSTI

Kamanová, Slovensko

DETAILY O NEHNUTEĽNOSTI

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Dom

UP

193 m2

POČET IZIEB

4

STAV NEHNUTEĽNOSTI

Komplet. rekonš.

POZEMOK

2343 m2

ROK VÝSTAVBY

bottom of page