top of page

Dvojpodlažný RD s garážou

Dolné Naštice, Slovensko

Na predaj

Dohodou

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pekný dvojpodlažný 4 izbový rodinný dom v obci Dolné Naštice s garážou, v tichej ulici na krásnom slnečnom pozemku o rozlohe 1618m².


Nehnuteľnosť je postavená z kvadry + panel a skolaudovaná v roku 1973, má dve obytné podlažia. Zastavaná plocha domu je 80 m² a úžitková plocha domu ( dve podlažia ) je cez 150 m². Pod celým domov je suterén, teda ďalších 70m² úžitkovej plochy.


Na pozemku sa nachádza garáž a drevený altánok, hospodárske a skladové stavby.


Prvé obytné podlažie tvorí: predsieň, priestranná chodba, kuchyňa, 1 samostatná miestnosť, kúpeľňa s WC, komora, schodisko do suterénu a schodisku druhé obytné podlažie.


Druhé podlažie tvorí: schodisko a chodba, 3 samostatné veľké izby a balkón.


Suterén tvorí: kotolňa, práčovňa s WC a vaňou, a ďalšie dve skladové miestnosti a komory.


Nehnuteľnosť je napojená na inžinierske siete: verejný vodovod a elektrika. Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom elektrického kotla + kotla na tuhé palivo. Odpad je riešený žumpou a pri dome sa nachádza studňa.


Dom je po čiastočnej rekonštrukcií, vo výbornom udržiavanom stave. V roku 2013 sa vymieňali okná na celom dome, a uzatvárala sa veranda, vymieňala komplet kuchynská linka s umývačkou riadu a drobné úpravy v interiéry. V roku 2019 sa pridával kotol na tuhé palivo a pred 2 rokmi dlažba v kuchyni. Elektrické rozvody sú hliníkové, okná a dvere plastové, betónové stropy a podlahy a pekný úžitkový priestor domu. Strecha je s škvarovým zásypom, izolačnou vrstvou a plechovou krytinou.


Výhodou tejto nehnuteľnosti sú nádherné, presvetlené, veľké izby a kuchyňa, priestranný slnečný dvor, veľká záhrada, garáž, hospodárska časť a veľký suterén, veľa skladového a úložného priestoru.


Krásna, veľká slnečná záhrada ponúka súkromie, možnosť relaxu, záhradkárčenie, poprípade veľké možnosti pre realizáciu domáceho majstra.


Nehnuteľnosť sa predáva ZARIADENÁ nábytkom ako vidieť na fotkách ( okrem chladničky s mrazničkou a zariadenia jednej izby) DOM je určený aj na okamžité bývanie ako plne funkčný a zariadený dom.


V prípade financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotéky Vám s vybavením hypotéky rada pomôžem. Kúpna cena zahŕňa komplet právny, hypotekárny servis a celý kúpno-predajný proces.

LOKALITA NEHNUTEĽNOSTI

Dolné Naštice, Slovensko

ADA_6154_pp_edited.jpg

REALITNÝ MAKLÉR

Ing. Pečovská Marianna

0908 524 620

DETAILY O NEHNUTEĽNOSTI

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Rodinný dom

UP

150m2

POČET IZIEB

4

STAV NEHNUTEĽNOSTI

Čiast. rek.

POZEMOK

1618m2

ROK VÝSTAVBY

1984

bottom of page