top of page

Pozemok s unimobunkou

Rybany, Slovensko

Prenájom

350 €/mes.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Mavinn realitná spoločnosť ponúka na PRENÁJOM záhradu (pozemok) o rozlohe 3940 m² ( necelých 40 árov) v obci Rybany okres Bánovce nad Bebravou, situovaný v okrajovej časti obce, blízko hlavnej cesty ideálny pre záhradnícke centrum.Povrch pozemku je zatrávnený a nachádza sa na ňom niekoľko ovocných stromov. Celý pozemok je oplotený , vstup je zabezpečený železnou bránou ( bez motorového pohonu) a prístup na pozemok je možný čiastočne po zhutnenej ceste priamo k pozemku, a od hlavnej cesty je prístup možný po spevnenej betónovej komunikácií.Na záhrade sa nachádza unimobunka, zateplená 5 cm plystyrénom. V unimobunke je privedená elektrika 220 aj 380 V s vlastným podružným meračom elektriny. Za ňou je vodomerná šachta s podružným vodomerom a studňa. Kúrenie nie je zatiaľ vybudované.


Táto záhrada - pozemok ponúka priestor pre podnikateľské účely, zriadenie nevýrobnej prevádzky, skladové účely, prípadne záhradkárčenie, pestovanie alebo chov zvierat.V tesnej blízkosti sa nachádza rodinný dom a reštaurácia, neďaleko je kvetinárstvo.


Rybany sú spádová obec s kompletnou občianskou vybavenosťou a od okr. mesta Bánovce sú vzdialené 7 km, od Topoľčian 17 km a od kraj. mesta Trenčín sú Rybany vzdialené 35 km.Cena prenájmu je 350€/ mesiac bez energií.


Výška záloh pre energie sa dohaduje individuálne podľa predmetu využitia.


Je požadovaný 3 mesačný depozit.V prípade záujmu o bližšie informácie, dohodnutie obhliadky alebo zistenie inej možnosti využitia ma neváhajte kontaktovať.LOKALITA NEHNUTEĽNOSTI

Rybany, Slovensko

ADA_6154_pp_edited.jpg

REALITNÝ MAKLÉR

Ing. Pečovská Marianna

0908 524 620

DETAILY O NEHNUTEĽNOSTI

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Pozemok

UP

POČET IZIEB

0

STAV NEHNUTEĽNOSTI

Pozemok

POZEMOK

3940 m2

ROK VÝSTAVBY

bottom of page