Untitled-21
Untitled-21

Untitled-22
Untitled-22

Untitled-6
Untitled-6

Untitled-21
Untitled-21

1/27
majka.jpg

MaVinn ponúka rodinný dom v obci Ostratice

 

MaVinn reality ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Ostratice okres Partizánske.

Dom sa nachádza na pozemku s rozlohou 1670m²  v centre obce vedľa hlavnej cesty a aktuálne je s úžitkovou plochou približne 145m² + pajta s úžitkovou plochou približne 30m². Na konci záhrady preteká potok a za potokom je ešte 245m² záhrady. Šírka pozemku je 15,5 m a dĺžka 100m Spolu pozemok 1915m².

Dispozícia domu obsahuje dve predné miestnosti, kuchyňu, špajzu, kúpeľňu a chodbu. Tretia menšia izba je situovaná pri hlavnom vstupe. Zo dvora sa vchádza do hospodárskej časti. Chodbou do komory a skladu ( obilia, zemiakov, potravín ). V tejto časti je menšia miestnosť s komínom v minulosti využívaná ako kotolňa. Ďalšiu časť domu tvorí bývalá maštaľ a prístavba letnej kuchyne do ktorej sa vstupuje zo dvora. Posledná časť nehnuteľnosti – pajta – má tehlovo betónové múry a ponúka budúci priestor práve pre garáž. WC je samostatné – suché – zvedené priamo do žumpy.

Nehnuteľnosť je postavená z pálenej tehly, podlahy sú betónové a je v pôvodnom stave. Strecha je v havarijnom stave, preto je nehnuteľnosť určená na kompletnú rekonštrukciu. Dom nemá pivnice ale viac skladových a hospodárskych miestností viď pôdorys.

Energie sú zapojené a platí sa udržiavací poplatok. Elektrická energia je vedená vzduchom a plyn je dovedený do domu. Odpad je riešený žumpou. Na dvore je studňa.

Táto nehnuteľnosť ponúka s rozlohou pozemku a samotnou aktuálnou zastavanou plochou domu parádny priestor pre zrekonštruovanie - vybudovanie nového – moderného rodinného domu s možnosťami vybudovania pekných, veľkých obytných priestorov aj garáže a terasy.

V prípade záujmu o bližšie informácie alebo možnosť vidieť túto nehnuteľnosť osobne ma neváhajte kontaktovať.

Možnosť kúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý pomôžem šikovne vybaviť a sprostredkovať. 

V prípade otázok o nehnuteľnosti a možnosti úpravy ceny odňatím záhrady ma neváhajte kontaktovať .

Cena 32 990,-EUR

 

 

Ing. Pečovská Marianna
0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk