IMG_1028
IMG_1028

IMG_1030
IMG_1030

IMG_1067
IMG_1067

IMG_1028
IMG_1028

1/23
majka.jpg

MaVinn ponúka na PREDAJ rodinný dom Rybany

 

MaVinn reality ponúka na predaj 3 izbový slnečný rodinný dom s garážou a záhradou v obci Rybany okr. Bánovce nad Bebravou.

Dom sa nachádza na pozemku s rozlohou 1043m²  v centre obce vedľa hlavnej cesty so zastavanou plochou s garážou približne 320m². Dvor spolu so záhradou majú rozlohu 723m².

Dispozične je dom riešený: PREDNÁ časť domu : dve miestnosti, kuchyňa, špajza, Presvetlenou verandou sa prechádza do STREDNEJ časti domu ktorú tvorí ďalšia izba, kúpeľňa spolu s WC a ďalšia špajza s výstupom na povalu. ZADNÁ časť domu pozostáva z kotolne, hospodárskej miestnosti a garáže.

Nehnuteľnosť je postavená z pálenej tehly, podlahy sú betónové a je v pôvodnom stave. Dom je napojený na verejný vodovod, má zriadené plynové kúrenie a elektrika v dome je pôvodná. Odpad je riešený verejnou kanalizáciou. Je napojený na obecnú káblovú televíziu má studňu a nie je podpivničený.

Nehnuteľnosť je určená na rekonštrukciu a aktuálnou úžitkovou plochou ponúka veľkorysí priestor pre zrealizovanie aj štvorizbového rodinného domu.

Obec Rybany sa nachádza na hlavnom ťahu medzi Bánovcami n/Bebravou, Partizánskym a Topoľčanmi. S kompletnou občianskou vybavenosťou (základná škola, materská škola, všeobecný a detský lekár, lekáreň, dvoje potraviny, rímsko-katolícky kostol, dve reštaurácie, dve vinárne, priemyselný obchod, stavebniny,  autobusová a železničná stanica s niekoľkými spojmi medzimestské aj diaľkové linky a mnoho ďalšieho ) patrí medzi významné obce spoločenského, historického a priemyselného významu.

V prípade záujmu o bližšie informácie alebo možnosť vidieť túto nehnuteľnosť osobne ma neváhajte kontaktovať.

Možnosť kúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý pomôžem šikovne vybaviť a sprostredkovať. 

Cena 56 490,-EUR

 

 

Ing. Pečovská Marianna
0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk