Untitled-26
Untitled-26

Untitled-3
Untitled-3

Untitled-25
Untitled-25

Untitled-26
Untitled-26

1/23
IMG_1470.JPG

MaVinn ponúka na predaj 4 izbový DOM RYBANY

 

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj dvojpodlažný 4 izbový rodinný dom v pôvodnom zachovalom stave s celkovou výmerou pozemku 1737 m2 a zastavanou plochou 161 m² v obci Rybany.  Prístup je z asfaltovej komunikácie-hlavnej cesty.

DISPOZÍCIA DOMU: Tehlový dom má štvorcový pôdorys. Vstupnú časť domu tvorí chodba o výmere 9m².  Na ľavo je spĺňa 18m² a obývačka 18m² s drevenými parketami. Oproti chodbe je priestranná kuchyňa 14m². V pravo pri vstupných dverách sa nachádza schodisko, ktoré vedie na poschodie do dvoch ďalších samostatných miestností alebo do pivnice. Dom je z polovice podpivničený. Vedľa schodiska je kúpeľňa spojená s WC v ktorej bola začatá rekonštrukcia 8m². Na poschodí sa nachádzajú 2 priestranné izby ( 19m² a 17m²), povala a menšia miestnosť využívaná ako sklad.

Nehnuteľnosť je vykurovaná plynovým kotlom s ohrevom vody cez 60l bojler.

Kanalizácia je riešená: toaleta zvedená do žumpy a voda z kúpeľne a kuchyne je zvedená do verejnej kanalizácie.

Za domom sa nachádza letná kuchyňa, garáž, prístrešky a veľká záhrada 1127m² s ovocnými stromami. Celý pozemok je oplotený a na dvore je studňa.

 

Dom je napojený na všetky inžinierske siete, verejný vodovod, plyn, elektrika v pôvodnom stave, dom je určený na rekonštrukciu avšak je okamžite obývateľný, nakoľko sa v ňom aktuálne bývalo.

Krásna slnečná záhrada ponúka súkromie, možnosť relaxu, záhradkárčenie, poprípade veľké možnosti pre realizáciu domáceho majstra.

 

V prípade záujmu o túto peknú nehnuteľnosť s možnosťou úpravy podľa vlastných predstáv ma neváhajte kontaktovať. Odporúčam vidieť nehnuteľnosť osobne.
 

Cena 85 000,-EUR

 

 

Daniela Bronišová
0914 700 782

mail: bronisova@mavinn.sk