Untitled-5
Untitled-5

Untitled-1
Untitled-1

Untitled-9
Untitled-9

Untitled-5
Untitled-5

1/10
IMG_1470.JPG

MaVinn ponúka na PREDAJ záhrada + CHATA

MaVinn s.r.o. realitná spoločnosť ponúka na predaj útulnú chatku so slnečným  pozemkom  o rozlohe 423m² z toho 13m² je zastavaná plocha chatky v záhradkárskej osade Za Valchy v meste  Bánovce nad Bebravou.

Chatka je murovaná, má suchú pivnicu. Na prvom podlaží sa nachádza veranda a jedna miestnosť s nádherným  výhľadom. Podkrovie chatky slúži na odkladanie.

Minulý rok prešla chata rekonštrukciou- nový obklad, nová dlažba, rolety na verande, vchodové dvere. V obytnej miestnosti sa nachádza rozkladací gauč, 2 rozkladacie kreslá, stôl, kachle na tuhé palivo, skrinky, ktoré sú v cene nehnuteľnosti.

V zadnej časti je krb a zberné nádoby na dažďovú vodu. 

 

Úžitková voda je dovedená na pozemok vďaka čerpadlu. Pitná voda je na prístupovej ceste neďaleko pozemku. Elektrika nie je dovedená, ale je pred pozemkom a dá sa priviesť. 

 

Vedľa chatky je nachystané miesto na vytvorenie terasy podľa vlastných predstáv. Pozemok je slnečný, svahovitý a  tvoria ho viaceré kaskády. Na pozemku sa nachádzajú 3 druhý hrozna, rodiaca figa, ringloty, slivky, jablone, čerešňa, orech, hrušky, marhule, egreše a krásne zakvitnuté ruže. 

 

Nehnuteľnosť je v tichej lokalite a ponúka relax v prírode, krásne výhľady, vytvorenie priestoru pre deti a na svoje si prídu aj milovníci ovocných  stromov a pestovatelia zeleniny. Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala a radi by ste ju videli osobne, neváhajte ma kontaktovať. 

Cena 15 000,-EUR

 

Daniela Bronišová
0914 700 782

mail: pecovska@mavinn.sk