top of page
majka.jpg

MaVinn ponúka na PREDAJ 4 izbový DOM v Rybanoch

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj veľký dvojpodlažný 4 izbový rodinný dom v obci Rybany na krásnom pozemku o rozlohe 1891m².

Nehnuteľnosť je postavená z pálenej tehly pred 60timi rokmi, má dve obytné podlažia a suterén – pivnice pod celým domom. Zastavaná plocha domu je 182 m² a úžitková plocha domu ( dve podlažia ) je cez 290 m².

 

Prvé obytné podlažie tvorí: vstupná chodba, kuchyňa, 3 samostatné miestnosti, kúpeľňa, samostatné WC, komora, schodisko na poschodie.
Druhé podlažie tvorí: jedna veľká miestnosť, balkón a dve povaly v budúcnosti možno využiť ako dva ďalšie podkrovné miestnosti.

Suterén pod celým domom tvorí viacero miestností a kotolňa.

Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete: verejný vodovod, elektriku a plyn. Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom plynového kotla. Odpad je riešený žumpou. 

Dom je v pôvodnom stave avšak kvalita muriva, betónové stropy, betónové schodiská, veľké izby a obrovský úžitkový priestor domu má veľký potenciál pre budúce komfortné bývanie s vytvorením aj šiestich samostatných obytných miestností.

 

Výhodou tejto nehnuteľnosti sú nádherné, presvetlené, veľké izby, v dvoch z nich sú kvalitné drevené pôvodné parkety v TOP stave. V rámci rekonštrukcie bola položená nová IPA na terase, nové ríny a plynový kotol s bojlerom.

 

Krásna, veľká slnečná záhrada ponúka súkromie, možnosť relaxu, záhradkárčenie, poprípade veľké možnosti pre realizáciu domáceho majstra.

 

Obec Rybany sa nachádza na hlavnom ťahu medzi Bánovcami n/Bebravou, Partizánskym a Topoľčanmi. S kompletnou občianskou vybavenosťou (základná škola, materská škola, všeobecný a detský lekár, lekáreň, dvoje potraviny, rímsko-katolícky kostol, dve reštaurácie, dve vinárne, priemyselný obchod, stavebniny,  autobusová a železničná stanica s niekoľkými spojmi medzimestské aj diaľkové linky a mnoho ďalšieho ) patrí medzi významné obce spoločenského, historického a priemyselného významu. Nehnuteľnosť je možné využiť aj na podnikateľské účely nakoľko veľkosť domu umožňuje zriadenie komfortného bývania a časť priestoru je možné využiť aj na zriadenie vlastného podnikania.

 

V prípade financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotéky Vám s vybavením hypotéky rada pomôžem. Kúpna cena zahŕňa komplet právny, hypotekárny servis a celý kúpno-predajný proces.

Cena 129 900,-EUR

V prípade záujmu o obhliadku volajte.

 

Ing. Pečovská Marianna
0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk

bottom of page