Untitled-5
Untitled-5

Untitled-6
Untitled-6

Untitled-10
Untitled-10

Untitled-5
Untitled-5

1/14
majka.jpg

MaVinn ponúka na PREDAJ 4 izbový byt Partizánske

MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj priestranný 4 izbový byt na Javorovej ulici v Partizánskom – Veľké Bielice s veľkorysou rozlohou 89m², na 3. poschodí z troch, bytového domu bez výťahu s dvoma balkónmi.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: vstup tvorí veľká chodba z ktorej sa na ľavo vstupuje do prvej izby – spálne, oproti dverám je druhá miestnosť – detská izba a na pravo sa nachádza bytové jadro, kúpeľňa a samotné WC. Vedľa vchodových dverí je šatník.

Cez chodbu sa vstupuje do kuchyne – z ktorej na pravo je veľká obývačka a na ľavo je situovaná štvrtá miestnosť - detská izba. K bytu prislúcha pivnica 7m².

 

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pred približne 10 rokmi. Boli vymenené plastové okná, plávajúce podlahy, murované bytové jadro, nové stierky, elektroinštalácia je hliníková. Vymenené dva radiátory, dlažba a obklad v kuchyni a nová dlažba na chodbe. Bytový dom má vlastnú kotolňu, je zateplený, zrekonštruované spoločné priestory. TV a internet je zriadený optický SkyLAN.

 

Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej časti Veľkých Bielic, 5 minút pešo od Kauflandu. Má výborných susedov, pred bytovkou pekný dvor a súkromné parkovanie. Byt je pekný, priestranný s veľkými miestnosťami a veľký benefit šatník-( špajza) a dva balkóny s príjemným výhľadom.Možnosť kúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý pomôžem šikovne vybaviť a sprostredkovať.
 

Cena 85 000,-EUR

V prípade záujmu o obhliadku volajte.

 

Ing. Pečovská Marianna
0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk