top of page
ADA_6066.jpg

O nás

ING. MARIANNA PEČOVSKÁ

K profesii realitného makléra má priviedla osobná skúsenosť, kedy pri predaji našej nehnuteľnosti mi napadla myšlienka: ,,Toto by bola zaujímavá profesia pre mňa”. Rozhodnutie zamerať sa aktívne na činnosť realitného poradcu sa stalo reálne. Získané vedomosti, skúsenosti a poznatky z mojich predchádzajúcich aktívnych profesných rokov doteraz využívam pri každom prípade sprostredkovania kúpy alebo predaja nehnuteľnosti.Oblasti úverov, pôžičiek a poistení sa venujem už 8 rokov. Prepojiť realitné a finančné sprostredkovanie s cieľom ponúknuť komplexný a prehľadný balík služieb s individuálnym prístupom na profesionálnej úrovni je to, čo mi dáva zmysel.

  • Facebook
  • Instagram
ADA_6186_pp.jpg
ADA_6154_pp.jpg

DANIELA BRONIŠOVÁ

Dvanásť ročné skúsenosti v oblasti predaja a práca s ľuďmi ma posúvajú stále vpred, reality sú mi blízke a preto som si zvolila profesiu realitného makléra. 

Spoločnosť Mavinn s.r.o.  profesionálnym prístupom, školeniami, skúsenosťami a predovšetkým ľudským správaním  mi dáva skvelý príklad ako má moja práca vyzerať.

Ak predávate dom alebo byt, poprípade hľadáte svoje vysnívané bývanie rada Vám poradím a prevediem Vás celým realitným obchodom. Spokojnosť klienta je pre mňa prvoradá.

  • Facebook

Bc. Alena Černá

  • Facebook
ADA_6129_pp.jpg
bottom of page