top of page

Ing. Marianna Pečovská 

K profesii realitného makléra má priviedla osobná skúsenosť, kedy pri predaji našej nehnuteľnosti mi napadla myšlienka: ,,Toto by bola zaujímavá profesia pre mňa”. Rozhodnutie zamerať sa aktívne na činnosť realitného poradcu sa stalo reálne. 
Získané vedomosti, skúsenosti a poznatky z mojich predchádzajúcich aktívnych profesných rokov doteraz využívam pri každom prípade sprostredkovania kúpy alebo predaja nehnuteľnosti.

Oblasti úverov, pôžičiek a poistení sa venujem už 8 rokov. Prepojiť realitné a finančné sprostredkovanie s cieľom ponúknuť komplexný a prehľadný balík služieb s individuálnym prístupom na profesionálnej úrovni je to, čo mi dáva zmysel.

Dvanásť ročné skúsenosti v oblasti predaja a práca s ľuďmi ma posúvajú stále vpred, reality sú mi blízke a preto som si zvolila profesiu realitného makléra. 

 

Spoločnosť Mavinn s.r.o.  profesionálnym prístupom, školeniami, skúsenosťami a predovšetkým ľudským správaním  mi dáva skvelý príklad ako má moja práca vyzerať.

 

Ak predávate dom alebo byt, poprípade hľadáte svoje vysnívané bývanie rada Vám poradím a prevediem Vás celým realitným obchodom. Spokojnosť klienta je pre mňa prvoradá.

Daniela Bronišová

  • Facebook - White Circle
  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter - White Circle
osvedcenie.jpg
osvedcenie NBS Poistenie a zaistenie.jpg
osvedcenie NBS Poistenie a zaistenie.jpg
osvedcenie NBS Poistenie a zaistenie.jpg
bottom of page