top of page
majka.jpg

MaVinn ponúka na PREDAJ 6 izbový rodinný DOM MADUNICE

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj priestranný, svetlý  3 izbový byt, nachádzajúci sa na 3. poschodí panelového bytového domu bez výťahu, s balkónom  a úžitkovou plochou 76m² v obci Skačany , okres Partizánske.

DISPOZÍCIA BYTU: Vstupnú časť bytu tvorí priestranná chodba. Na pravo od chodby je spálňa a oproti vchodovým dverám detská izba. Do kúpeľne a samostatného WC  sa vstupuje z tejto chodby. Vedľa WC je aj užitočná špajza.  Cez chodbu sa prechádza do veľkej kuchyne a obývačky, ktorá má balkón. K bytu patrí pivnica.

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou v roku 2005– vymenené plastové okná, plávajúce podlahy, plynový kotol. Jadro je murované, elektroinštalácia je hliníková.

Kúrenie a ohrev vody je riešené vlastným plynovým kotlom.

Mesačné náklady pre tento byt predstavujú mesačne: Správca bytu 50 €, elektrina 26€, plyn 30€. K bytu patrí pivnica.

V obci je plná občianska vybavenosť. Základná škola s materskou škôlkou, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, 3x potraviny.

Tento veľký, priestranný BYT ponúka svojou veľkosťou budúce komfortné bývanie, je v dobrom stave a obývateľný. S nízkymi mesačnými nákladmi je výborným riešením bývania pre rodiny, mimo rušného mesta.

V prípade záujmu o túto zaujímavú nehnuteľnosť ma neváhajte kontaktovať.

Možnosť kúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý pomôžeme šikovne vybaviť a sprostredkovať. 

Cena 69 900,-EUR

 

Ing. Pečovská Marianna
0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk

bottom of page