MaVinn ponúka na PREDAJ 6 izbový rodinný DOM MADUNICE

MaVinn realitná spoločnosť ponúka  na predaj 6 izbový rodinný dom s dvoma samostatnými bytovými jednotkami ( alebo dvoj generačný ) s úžitkovou plochou cez 250m² a rozľahlým pozemkom 1834m² v obci MADUNICE okres Hlohovec. S rodinným domom a prístavbami sa predáva tenisový kurt a záhrada 421m². Do zadnej časti záhrady je prístup aj z plánovanej budúcej obecnej jednosmernej cesty ( výhoda - využiteľnosť záhrady ako stavebný pozemok v budúcnosti )

DISPOZÍCIA DOMU: Obdĺžnikový pôdorys domu a prvá bytová jednotka ponúka: hlavný vstup od  z prednej časti domu, vstupnú chodbu , východ na dvor, priestrannú kuchyňu, štyri miestnosti z toho jednu prechodnú, s výstupom na terasu a dvor,  kúpeľňu so samostatným WC. Dom je čiastočne podpivničený. V suteréne sa nachádza skladový priestor a kotolňa. Prístavba - druhá samostatná bytová jednotka je dispozične riešená: vstupnou chodbou, veľkou kuchyňou so špajzou, kúpeľňou a samostatným WC a dve miestnosti ktoré sú prechodné. Ďalšia prístavbu tvorí – skladový priestor a hospodársku časť. Pod touto prístavbou sa nachádza priestor - vináreň.

Na pozemku je umiestnená dvoj garáž s montážnou jamou a za garážou sa nachádza drevený altánok pre posedenie s murovaným krbom.

Dvor je nádherný - udržiavaný s priestorom pre budúci bazén. Na pozemku sa nachádzajú dve studne.

Za dvorom  je tenisový kurt. A za tenisovým kurtom záhrada s ovocnými stromami .(v blízkej budúcnosti využiteľná aj ako stavebný pozemok)

Nehnuteľnosť bola postavená v roku 1970 a prístavba v roku 1989 a je v perfektnom stave. Je napojená na všetky inžinierske siete, kúrenie je zabezpečené prostredníctvom plynového kotla.

V prípade záujmu o túto krásnu nehnuteľnosť ideálnu pre dvojgeneračné bývanie, s množstvom úžitkového priestoru na bývanie aj podnikateľské účely ma neváhajte kontaktovať. Odporúčam vidieť nehnuteľnosť osobne.

Cena 249 990,-EUR

 

Ing. Pečovská Marianna
0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk