top of page
majka.jpg

MaVinn ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ komerčnú budovu Partizánske

 

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj štvorpodlažnú budovu, na komplet zrekonštruovanú v roku 2009 v centre mesta Partizánske, na pozemku o rozlohe 2646 m², z toho zastavenej plochy spolu 758m², dvor a spevnené plochy 900m².

Dispozícia budovy:

Podzemné podlažie tvorí suterén so skladovými a technickými miestnosťami o úžitkovej ploche približne 330m².

 

  1. Nadzemné podlažie: obsahuje obchodno-administratívne priestory, reštauráciu a sklady. Úžitková plocha prvého nadzemného podlažia je približne 675m²

  2. Nadzemné podlažie: tvorí administratívne priestory o úžitkovej ploche 675m²

  3. Nadzemné podlažie: tvoria administratívne priestory o úžitkovej ploche 398m²

 

Vstup k budove je z hlavnej cesty - od ulice. Z bočnej a zadnej časti budovy sú vchody do ďalších obchodných priestorov a reštaurácie.

 

Technický stav budovy:

Tehlová stavba s betónovými základmi bola kompletne rekonštruovaná a skolaudovaná v roku 2009. Je odizolovaná proti zemnej vlhkosti. Strop je riešený železobetónovou doskou a sádrokartónovým podhľadom. Nehnuteľnosť je ukončená plochou strechou dvojvrstvovou a krytinou Fatra Izolfa so štrkovým posypom. Elektrické rozvody v celej budove sú medené, nová vodoinštalácia a vykurovanie je zriadené ústredné plynové. Jednotlivé podlažia majú vápenné stierkové omietky a podlahy sú pokryté dlažbou a v jednotlivých miestnostiach PVC podlahy a kancelárske koberce.Okná na celej budove sú plastové, vstupné dvere kovové. Každé podlažie má sociálne zariadenie pánske a dámske, technickú miestnosť a kuchynku.

Nehnuteľnosť má optické pripojenie internetuo celý objekt je monitorovaný kamerovým systémom.

 

Pozemok je oplotený zo zadnej a bočnej časti kde sa nachádza parkovisko minimálne pre 15 osobných áut. V tejto časti na aj nakladacia rampa. V prednej časti budovy je ďalších 9 parkovacích miest.

 

Náklady na energie ( el. energia, plyn, voda )pre celú budovu predstavujú900€/mesiac.

 

Opísaný polyfunkčný objekt ponúka zaujímavý priestor pre Vaše podnikanie ako dispozíciou jednotlivých aktuálne zriadených prevádzok, administratívnych a skladových priestorov, tak aj lokalitou kde sa objekt nachádza.

 

Cena 900 000,-EUR bez DPH

 

 

Ing. Pečovská Marianna
0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk

 

bottom of page