top of page
majka.jpg

MaVinn ponúka na PREDAJ 5 izbový DOM v obci Nedašovce

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pekný dvojpodlažný 5 izbový rodinný dom v obci Nedašovce v tichej ulici na krásnom slnečnom pozemku o rozlohe 1928m². Dom môže byť využívaný aj ako DVOJGENERAČNÝ.

Nehnuteľnosť je postavená z pálenej tehly pred 50 timi rokmi, má dve obytné podlažia. Zastavaná plocha domu je 170 m² a úžitková plocha domu ( dve podlažia ) je cez 300 m².

Na pozemku sa nachádza garáž so skladovou miestnosťou a samostatná podzemná murovaná pivnica.

 

Prvé obytné podlažie tvorí: predsieň, priestranná chodba, kuchyňa s jedálenskou časťou a výstupom na terasu, 3 samostatné miestnosti, kúpeľňa s WC, komora, schodisko do obytného suterénu a schodisku na povalu.


Druhé podlažie čiastočne umiestnené v suteréne tvorí: schodisko a kuchyňa, dve samostatné izby, pekná jedálnička, veľká kúpeľňa s práčovňou, veľká kotolňa a chodba s výstupom po schodoch na dvor.

Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete: verejný vodovod, elektriku a plyn. Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom plynového kotla. Odpad je riešený žumpou. 


Dom je v pôvodnom ale výbornom udržiavanom stave, pred niekoľkými mesiacmi sa v ňom trvale bývalo. Elektrické rozvody sú hliníkové, okná a dvere drevené, pôvodný krov a krytina pálená škridla, betónové stropy, betónové schodiská, veľké izby a obrovský úžitkový priestor domu má veľký potenciál pre budúce aj dvojgeneračné bývanie.

 

Výhodou tejto nehnuteľnosti sú nádherné, presvetlené, veľké izby, dve kuchyne aj kúpeľne, priestranný slnečný dvor, veľká záhrada, garáž, hospodárska časť a veľká murovaná pivnica.

 

Krásna, veľká slnečná záhrada ponúka súkromie, možnosť relaxu, záhradkárčenie, poprípade veľké možnosti pre realizáciu domáceho majstra.

 

Nehnuteľnosť sa predáva ZARIADENÁ nábytkom ako vidieť na fotkách a pre menej náročných je určený aj na okamžité bývanie ako plne funkčný a zariadený dom.

 

V prípade financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotéky Vám s vybavením hypotéky rada pomôžem. Kúpna cena zahŕňa komplet právny, hypotekárny servis a celý kúpno-predajný proces.

Cena 139 900,-EUR

 

Ing. Pečovská Marianna
0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk

bottom of page