top of page
majka.jpg

MaVinn ponúka na PREDAJ rodinný dom V Nemšovej

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj útulný 6 izbový rodinný dom v meste Nemšová, na ul. Za Soľnou s úžitkovou plochou domu 180 m², zastavanou plochou 115m² a pozemkom vrátane zastavanej časti 329 m².

Dom je postavený v roku 1993 a nadstavba druhého poschodia vrátane novej strechy prebehla v roku 2000. Prvé nadzemné podlažie je postavené z tehly, druhé nadzemné podlažie je postavené z tvárnic ytong. Nehnuteľnosť je zateplená, má drevené eurookná s vnútornými žalúziami.


Nehnuteľnosť na prvý pohľad pôsobí ako menší poschodový domček, pričom po vstupe Vás prekvapí svojou priestrannosťou, svetlosťou a detailami dotiahnutými pre pohodlné a účelné bývanie.

DISPOZÍCIA: Poschodový rodinný dom má dve nadzemné podlažia a je kompletne podpivničený. Má dve kúpeľne a 3 samostatné WC. Súčasťou domu je aj veľká garáž na dve vozidlá.

Vstup do domu tvorí zádverie s dostatkom úložného priestoru, plynule sa prechádza do veľkej chodby, z ktorej sú dvere do všetkých miestností na podlaží. Toto podlažie môže byť považované za samostatnú bytovú jednotku 3+1. Nachádza sa tu obývacia izba, spálňa, detská izba, veľká kuchyňa, kúpeľňa a samostatné WC. Z obývacej izby je výstup na vyvýšenú terasu. Žiadna z izieb nie je priechodná.

 

Poschodie je podkrovné. Tvoria ho 4 samostatné izby, z ktorých v jednej je príprava rozvodov na kuchyňu. Samozrejmosťou je kúpeľňa a WC. Poschodie je v prípade potreby možné prispôsobiť na samostatnú bytovú jednotku 3+1.

 

Dom je kompletne podpivničený a v tejto časti domu sa nachádza veľká spoločenská miestnosť, letná kuchynka, veľká dvojgaráž, technická miestnosť spojená s práčovňou a dva menšie priestory pre uskladnenie zeleniny.

Nehnuteľnosť má jeden hlavný vchod a vedľajší východ cez technickú miestnosť v suteréne.

 

Kúrenie je zriadené plynové a dom je napojený na všetky inžinierske siete voda, plyn, elektrika. Tiež má vlastnú vŕtanú studňu.

 

Nehnuteľnosť sa predáva ZARIADENÁ, podľa dohody s kupujúcim. Kuchynská linka so spotrebičmi (plynová varná doska, nová elektrická rúra,digestor) .

Mesačné náklady na bývanie celkom sú ( voda , elektrina, plyn ) 195€/ mesiac.

 

Predávaná nehnuteľnosť sa nachádza na strategickom mieste, kúsok od centra mesta, ale v kľudnej a tichej lokalite, v zástavbe rodinných domov. Vedľa domu je vybudovaný altánok, ktorý slúži ako pohodlné parkovanie pre dve autá. Exteriér domu je kompletne dokončený, pozemok je oplotený pekným kovaným plotom. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť.

 

Momentálne dom slúži ako veľkorysé bývanie pre veľkú rodinu. Dispozične je však pripravený po drobnej úprave, na užívanie ako dve samostatné trojizbové bytové jednotky.

Tiež je možné využitie na podnikateľské účely zriadením kancelárie alebo drobnej prevádzky.

 
V prípade záujmu o túto zaujímavú nehnuteľnosť, vhodnú k nasťahovaniu do 3 mesiacov po kúpno-predajnom procese, ma neváhajte kontaktovať.

 

Možnosť kúpiť nehnuteľnosť prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám radi pomôžeme vybaviť a sprostredkovať.

Celý kúpno-predajný, právny a hypotekárny servis je zahrnutý v cene nehnuteľnosti. 

 

Cena 269 000,-EUR

 

Bc. Alena Černá

realitný a úverový poradca

0915 35 702

mail: cerna@mavinn.sk

 

MaVinn s.r.o.

reality a financie

WEB: www.mavinn.sk

bottom of page