top of page
majka.jpg

MaVinn ponúka na PREDAJ BUDOVU Partizánske

MaVinn s.r.o. realitná spoločnosť vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na PREDAJ jedno podlažnú BUDOVU vo výbornej lokalite mesta Partizánske – Októbrová ul. s úžitkovou plochou 235 m² a pozemkom s rozlohou 446 m².

Budova pozostáva z dvoch funkčných prevádzok predajne pečiva a dlhoročnej pizzerie.

Dispozične je rozdelená nasledovne:

Predajňa pečiva: predajňa, sklad, a miestnosti - šatňa, hygiena, upratovačka.

Pizzeria: reštaurácia pizzeria, kuchyňa,  vonkajšia terasa, WC dámske pánske, šatňa, sklad.

Budova je postavená v roku 2005. Konštrukčná skladba budovy je zo železobetónových stĺpov, monolitických betónových prvkov, tehly Porotherm v kombinácií s pálenou tehlou. Strecha je drevený krov a krytina z hliníkového škridloplechu.  Dvere a okná sú plastové, elektroinštalácia medená, podlahy betónové, z často epoxidové. Kúrenie je zriadené plynové ( kotol Buderus, čiastočne podlahové, čiastočne radiátory), reštaurácia má 2 pece – jednu šamotovú a druhú na pečenie pizze.  Odpad riešený verejnou kanalizáciou, STAVBA je nadpriemerne vybavená, klimatizovaná a zateplená.  Parkovanie pre zákazníkov je pred celou budovou a prístup je po celej šírke budovy z asfaltovej mestskej komunikácie.

Investičná príležitosť v podobe 18 ročnej, kvalitnej, zabehnutej budovy vo výbornej časti mesta Partizánske 5 minút pešo od námestia je výbornom štartom pre Vaše podnikanie.

Neváhajte ma kontaktovať, spýtať sa viac informácií a dohodnúť si osobnú obhliadku budovy.

Cena 320 000,-EUR

 

Ing. Pečovská Marianna

0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk

 

MaVinn s.r.o.

reality a financie

WEB: www.mavinn.sk

bottom of page