top of page
majka.jpg

MaVinn ponúka na PREDAJ rodinný dom v Nedašovciach

MaVinn reality Vám ponúka na predaj NOVOSTAVBU 4 izbového rodinného domu v obci Oslany, s rozlohou úžitkovej plochy 98 m² a s pozemkom o rozlohe 584 m². Nehnuteľnosť je v štádiu VÝSTAVBY.

Dispozičné riešenie domu: Obdĺžnikový pôdorys domu pomyslene rozdelil dom na nočnú a dennú zónu. Vstupná chodba stredom domu - na ľavo dve detské izby a na pravo spálňa a kúpeľňa s 1 WC, a druhé WC hneď vedľa samostatné. Chodbou sa vchádza do hlavnej obytnej časti – obývačky spojenej s kuchyňou a jedálňou. Kuchyňa má veľkú komoru. Z obývačky sa posuvným HS portálom vstupuje na peknú veľkú prestrešenú terasu ktorá má výmeru 20 m² .

Novostavba bude postavená z TEHLY, krytina bude použitá betónová Bramac, plastové okná - 6 komorové s izolačným 3 sklom. Výstup na terasu bude cez HS portál, posuvný balkónový systém. Podlahy odizolované 14 cm tvrdeným polystyrénom s betónovým poterom. Strop bude zateplený 40 cm minerálnou vatou, stropy sadrokartónové. Dom bude zateplený 20 cm polystyrénom, fasáda ukončená silikónovou omietkou v cene biela farba fasády ( ešte možnosť výberu farby fasády )

Vykurovanie bude zabezpečené cez podlahové vodné kúrenie s tepelným čerpadlom. V dome bude zabudovaná rekuperácia (rekuperačná jednotka nie je v cene) Nehnuteľnosť je napojená na inžinierske siete elektrika, verejný vodovod, vrátane verejnej kanalizácie. Plyn nie je zriadený. TV a internet rozvody sú v celom dome a dovedené do každej miestnosti.

V cene bude zahrnuté vnútorné omietky v celom dome a vymaľovaný interiér na bielo, osadené zásuvky a vypínače. Predný plot, spevnené plochy a exteriér v cene NIE sú započítané. Terén bude vyrovnaný, s navážkou hliny, s časti vysypaný štrkom a z jednej strany bude vybudovaný základový múrik pre plot. Dom je ale podľa individuálnej požiadavky a nacenenia možné dokončiť do štádia NA KĽÚČ. Predpoklad dokončenia domu je koniec roka 2023.

Obec Oslany je strategicky s dobrou dostupnosťou 22 km do Prievidza a 9 km do Partizánskeho, s kompletnou občianskou vybavenosťou výborným riešením bývania pre mladé rodinky. Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej uličke mimo hlavnej cesty.

Ak Vás ponuka zaujala neváhajte ma kontaktovať a povieme si aj možnosti financovania.

 

Ing. Pečovská Marianna

0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk

 

MaVinn s.r.o.

reality a financie

WEB: www.mavinn.sk

bottom of page