top of page
majka.jpg

MaVinn ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ budovu Partizánske

 

MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj budovu pre podnikateľské účely, v takmer centre mesta Partizánske s dobrou dostupnosťou z hlavnej cesty na pozemku o rozlohe 1033m²

Tehlová 40 ročná dvojpodlažná tehlová budova s funkčným podkrovím ponúka veľkorysí priestor o rozlohe úžitkovej plochy 530m² + 470 m².

  1. Nadzemné podlažie:

  • Tehlovo betónová stavba s múrmi hrúbky 40 cm a železobetónovým stropom bola využívaná ako priestor pre krajčírsku výrobu. Okná sú plastové dvojsklo a 1. Nadzemné podlažie je dispozične riešené veľká dielňa s klimatizáciou, skladové priestory, kotolňa, strojovňa, šatňa, umývarka s 3 toaletami, + ďalšie 3 toalety pri šatniach, priestor pre expedíciu tovaru so vstupnou bránou a vyvýšenou podestou, kuchynka. Vstup do priestorov 1. podlažia je zabezpečený dvomi dvojkrídlovými dverami a ďalšími troma hlavnými vstupmi. Prístup z asfaltovej komunikácie z troch strán objektu.

 

  1. Nadzemné podlažie:

  • je tvorené podkrovím so strechou pokrytou boonským šindlom. Priestory podkrovia sú dispozične riešené troma dielňami, skladovými priestormi, kanceláriami, dámskym a pánskym sociálnym zariadením, šatňami. Vstup do podkrovia je zabezpečený prostredníctvom dvoch schodísk a nákladným výťahom.

Nehnuteľnosť je napojená na verejný vodovod a verejnú kanalizáciu, kúrenie je zabezpečený plynovým ústredným kúrením. Prívod elektrickej energie je zriadený kapacitne na väčšiu textilnú výrobu.  Nehnuteľnosť je celá oplotená, v zadnej časti sú dve garáže a parkovné státie na približne 6 áut.

Objekt je vhodný na akýkoľvek podnikateľský zámer z hľadiska polohy a prístupnosti z verejných komunikácií. V okolí sa nachádzajú objekty ľahkej výroby alebo administratívno-obchodné prevádzky aj rodinné domy. Svojimi 1000m² úžitkovej plochy a strategickou polohou je táto nehnuteľnosť budúcou reštauráciou s ubytovaním,  objektom pre viaceré služby a rekreáciu alebo ideálny priestor pre akúkoľvek výrobnú činnosť.

V prípade záujmu o bližšie informácie volajte

 

Cena 285 000,-EUR

 

 

Ing. Pečovská Marianna
0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk

 

bottom of page