top of page

1 izb. BYT

Bánovce nad Bebravou, Slovensko

Na predaj

65 000 €

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj pekný, slnečný 1 izbový byt, vo výbornej lokalite mesta Bánovce nad Bebravou – CENTRUM ul. Sládkovičova, nachádzajúci sa na 11 poschodí zatepleného bytového domu s výťahom, komorou a s úžitkovou plochou 40m². Balkón je spoločný na každom poschodí pre 4 byty v časti kde sú komory.

 

DISPOZÍCIA BYTU: Vstupnú časť bytu tvorí chodba. Na pravo od vchodových dverí je prvá samostatná miestnosť, vedľa nej veľká kuchyňa. Oproti vchodový dverám cez chodbu je situovaná kúpeľňa s WC.

 

Byt má nové plastové okná inak je v pôvodnom stave. Veľkou výhodou sú: vymenené stupačky, bytový dom je zateplený a má zrekonštruovanú strechu. K bytu patrí pivnica na poschodí kde je aj spoločný veľký balkón.

 

Náklady na bývanie pre 1 osobu sú: správca bytu 94€/mes., elektrika 20€/mes.,plyn 6€/mes.,V prípade záujmu o tento pekný byt – vhodný aj ako investícia a určený na rekonštrukciu podľa Vašich predstáv ma neváhajte kontaktovať.Možnosť kúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý pomôžem šikovne vybaviť a sprostredkovať.

LOKALITA NEHNUTEĽNOSTI

Bánovce nad Bebravou, Slovensko

ADA_6154_pp_edited.jpg

REALITNÝ MAKLÉR

Daniela Bronišová

0914 700 782

DETAILY O NEHNUTEĽNOSTI

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Byt

UP

40 m2

POČET IZIEB

1

STAV NEHNUTEĽNOSTI

Pôvodný stav

POZEMOK

ROK VÝSTAVBY

bottom of page