top of page

3 izb DOM

Čereňany, Slovensko

PREDANÉ

89 990 €

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

MaVinn reality Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj jednopodlažný, 3 izbový dom s podkrovím v obci Čereňany , s úžitkovou plochou 155 m² a s pozemkom o rozlohe 925 m². S domom sa predáva aj garáž s letnou kuchyňou s úžitkovou plochou 28m²  .


Dispozičné riešenie domu: Pôdorys domu ponúka vstupnú verandu, dve samostatné izby predné izby, tretiu menšiu – aktuálne využívanú ako špajzu, kúpeľňu s WC, veľkú kuchyňu a z kuchyne sa vstupuje schodiskom do podkrovia. Podkrovie tvorí dve obytné miestnosti a dve povaly po bokoch.

Suterén domu na úrovni terénu má jednu malú miestnosť- sklad, a kotolňu.

Dom je postavený kombináciou tehly a kvádry v roku 1965, strecha je krov s škridlou ( škridla a latovanie bola na pôvodný krov menená v roku 2002, drevené okná sú s novými výplňami - plastovým dvojsklom na celom dome. Elektrika v dome je hliníková. Kúrenie je nové – rozvody aj kotol peletový – vymenené v roku 2021. Plyn nie je zavedený.


Voda je verejná-odberné miesto, obec má kanalizáciu ale dom nie je zatiaľ napojený, napojenie možné rovno pred domom. Pred garážou je funkčná studňa. Samostatne stojaca garáž s letnou kuchyňou sú veľkým plusom.  


V zadnej časti domu sú hospodárske stavby- chlieviky a veľká, pekná záhrada s množstvom stromov.

Dom je situovaný v okrajovej časti obce, mimo hlavnej cesty, s dostupnosťou 20 km do Prievidza a 11 km do Partizánskeho. Aktuálne sa v dome býva a je k dispozícií cca mesiace po ukončení kúpno-predajného procesu a vyplatení kúpnej ceny. Nehnuteľnosť sa predáva podľa dohody čiastočne zariadená. Nehnuteľnosť má veľký potenciál, po rekonštrukcií ako pekné, pokojné rodinné bývanie.

Ak Vás ponuka zaujala, pre bližšie informácie a obhliadku ma neváhajte kontaktovať.

LOKALITA NEHNUTEĽNOSTI

Čereňany, Slovensko

ADA_6154_pp_edited.jpg

REALITNÝ MAKLÉR

Ing. Pečovská Marianna

0908 524 620

DETAILY O NEHNUTEĽNOSTI

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Rodinný dom

UP

155 m2

POČET IZIEB

3

STAV NEHNUTEĽNOSTI

Pôvodný stav

POZEMOK

918 m2

ROK VÝSTAVBY

bottom of page