top of page

3 izb dom s let.kuchyňou

Jacovce, Slovakia

Na predaj

129000,- €

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj pekný jednopodlažný 3 izbový rodinný dom s DVOMA garážami, letnou kuchyňou v obci Jacovce, s pozemkom o rozlohe 709 m². Nehnuteľnosť je postavená z pálenej tehly s betónovými základmi pred 67 rokmi. Úžitková plocha domu 96 m² + letná kuchyňa s garážou a pivnicou má rozlohu 48 m² a je to samostatná stavba na pozemku.

 

Dispozíciu domu tvorí: malé zádverie, chodba, špajza, 3 miestnosti ( spálňa, obývačka, detská izba) kúpeľňa s samostatné WC a veľká kuchyňa.  Z boku domu je garáž.


Dispozícia vedľajšej stavby je: dve samostatné miestnosti, predná garáž a pivnica. V dvore je funkčná kopaná studňa, veľký skleník, hospodárske prístavby a altánok. Nehnuteľnosť je napojená na inžinierske siete: verejný vodovod, elektriku, plyn, odpad je zvedený do žumpy, Je možnosť napojiť sa na verejnú kanalizáciu. Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom plynových gamatiek v každej miestnosti.

Dom je po čiastočnej rekonštrukcií z roku 2004 ktorá bola uskutočnená rozsahu: betónové podlahy s izoláciou v celom dome, výmena gamatiek za nové, renovácia kúpeľne a kuchyne. Plastové okná boli menené pred 15 rokmi aj zateplenie domu polystyrénom z dvoch strán. Dom má hliníkové elektrické rozvody, drevený strop, krov a krytina sú pôvodné.

Letná kuchyňa s garážou má hliníkové el. rozvody, plynové kúrenie, dovedenú vodu a plechovú krytinu.

 

Pred domom je predzáhradka, dom má veľký dvor, kde je možné urobiť prístavbu ďalšej miestnosti a peknú slnečnú záhradu s veľkou rodiacou čerešňou a množstvom stromov a ovocných kríkov, pre relax je zriadený altánok s posedením.

 

Domček je vo výbornom stave, určený aj ihneď k nasťahovaniu. Všetko v dome funguje a predáva sa zariadený len kuchynská linka so spotrebičmi ( aj umývačkou riadu).

DOM JE KÚPOU IHNEĎ VOĽNÝ.

 

Jacovce sú super voľba bývania kvôli výbornej dostupnosti do mesta Topoľčany ( 2 km). V obci sú potraviny, základná škola s materskou školou, všeobecný lekár, pošta, zubár.

Náklady na bývanie: PLYN 100 €/mesiac, elektrina 45 €/mesiac, voda 12 €/mesiac.

V prípade financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotéky Vám s vybavením hypotéky radi pomôžeme. Kúpna cena zahŕňa komplet právny, hypotekárny servis a celý kúpno-predajný proces.

 

V prípade záujmu o bližšie informácie a obhliadku tejto nehnuteľnosti ma kontaktujte.

Teším sa na Vás.

 

Ing. Marianna Pečovská

realitný a úverový poradca

0908 524 620

mail: pecovska@mavinn.sk

www.mavinn.sk

LOKALITA NEHNUTEĽNOSTI

Jacovce, Slovakia

ADA_6154_pp_edited.jpg

REALITNÝ MAKLÉR

Ing. Pečovská Marianna

0908 524 620

DETAILY O NEHNUTEĽNOSTI

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Rodinný dom

UP

144 m2

POČET IZIEB

3

STAV NEHNUTEĽNOSTI

Čiast. rek.

POZEMOK

709 m2

ROK VÝSTAVBY

bottom of page