top of page

3 izb. BYT

Libichava, Slovensko

Na predaj

73 000,- €

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj pekný útulný 3 izbový byt s rozlohou 59 m² + pivnice 18m² v obci Libichava okr. Bánovce nad Bebravou.


Byt sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží, v tehlovom bytovom dome bez výťahu a bez balkónu.

Dispozícia bytu: vstupnú časť tvorí chodba, oproti vchodových dverí je situovaná špajza a samostatné WC na . Cez chodbu sa vstupuje na  do peknej, priestrannej obývačky prechodnej s jednou izbou. Ďalej sa cez chodbu dostaneme do druhej samostatnej izby - spálne . Kuchyňa je veľmi pekná účelovo zariadená úplne novou kuchynskou linkou z Decodomu so spotrebičmi. Z kuchyne sa vstupuje do kúpeľne kde je práčka a kvadrika na ohrev vody.


Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou v roku 2015 kedy bola rekonštruovaná kúpeľňa a menené okná za plastové a bezpečnostné dvere. Elektrina v byte je hliníková v kuchyni čiastočne medená. Kúrenie je plynové prostredníctvom plynových gamatiek. V roku 2023 boli položené nové plávajúce podlahy, celý byt nanovo omaľovaný a uskutočnená kompletná rekonštrukcia kuchyne.


Byt sa predáva bez zariadenia v izbách. Kuchynská linka so spotrebičmi je v cene. (bez chladničky).

K bytu patria 3 pivnice o rozlohe spolu 18 m². Štvorbytový dom má vlastnú veľkú žumpu a voda v bytovke je zabezpečená prostredníctvom vlastnej studne.


K bytu patrí záhradka o veľkosti 230 m² ktorá sa kupuje do osobného vlastníctva spolu s bytom. Okolie bytovky je súkromne, oplotený celý pozemok patriaci spoločne pre 4 byty. Parkovanie vo dvore za bytovým domom.  


NÁKLADY na bývanie na 2 osoby sú 29€ platba správcovi bytovky , voda sa neplatí – vlastná studňa, elektrická energia 40€, plyn 100€.


V prípade záujmu o tento pekný byt v kľudnej dedinke v štvorbytovke so záhradou ma neváhajte kontaktovať.

LOKALITA NEHNUTEĽNOSTI

Libichava, Slovensko

ADA_6154_pp_edited.jpg

REALITNÝ MAKLÉR

Ing. Pečovská Marianna

0908 524 620

DETAILY O NEHNUTEĽNOSTI

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Byt

UP

59 m2

POČET IZIEB

3

STAV NEHNUTEĽNOSTI

Čiastoč. rekonš.

POZEMOK

230 m2

ROK VÝSTAVBY

bottom of page