top of page

4 izb DOM s garážou

Pažiť, Slovensko

Na predaj

125 000 €

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj veľký jednopodlažný 4 izbový rodinný dom s garážou v obci Pažiť na pozemku o rozlohe 850 m². Nehnuteľnosť je postavená z pálenej tehly pred 60timi rokmi, zastavaná plocha domu je 142 m² a úžitková plocha domu je cez 110 m². Pivnica je pod malou časťou domu o veľkosti 8 ²m

 

Obytné podlažie tvorí: vstupná chodba cez ktorú sa prechádza do väčšej chodby ktorá spája všetky miestnosti. V prednej časti domu sú dve veľké izby, samostatná spálňa, obývačka prechodná s kuchyňou, kúpeľňa, špajza, a ďalšie dve samostatné izby. WC je situované v zadnej časti domu a kotolňa je aktuálne zriadená v jednej z izieb. Kotol sa dá presunúť do pivnice.Výstup na povalu je z exteriéru.


Na pozemku sa nachádza samostatne stojaca garáž a hospodárska budova o rozlohe 35m².

Nehnuteľnosť je napojená na inžinierske siete: verejný vodovod, elektriku a plyn. Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom plynového kotla. Odpad je aktuálne riešený žumpou, pred domom je prípojka na verejnú kanalizáciu. Dom je po čiastočnej rekonštrukcií: sú vymenené plastové okná v celom dome ( okrem vstupnej chodby) nový plynový kotol pred 2 rokmi, plávajúce podlahy v izbách a pred 30 rokmi menená krytina Bramac-betónová.

 

Výhodou tejto nehnuteľnosti sú nádherné, presvetlené, veľké izby a v dome sa dá ihneď bývať a prípadne postupne rekonštruovať.

 

Krásna, veľká slnečná záhrada ponúka súkromie, možnosť relaxu, záhradkárčenie, a hospodárska stavba ponúka možnosti pre realizáciu domáceho majstra.

 

Obec Pažiť je situovaná mimo hlavného ťahu a len 3 km od okr. mesta Partizánske s dobrou dostupnosťou a  základnou občianskou vybavenosťou. V obci je Materská škola, potraviny.

 

V prípade financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom hypotéky Vám s vybavením hypotéky rada pomôžem. Kúpna cena zahŕňa komplet právny, hypotekárny servis a celý kúpno-predajný proces.

LOKALITA NEHNUTEĽNOSTI

Pažiť, Slovensko

ADA_6154_pp_edited.jpg

REALITNÝ MAKLÉR

Ing. Pečovská Marianna

0908 524 620

DETAILY O NEHNUTEĽNOSTI

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Rodinný dom

UP

110 m2

POČET IZIEB

4

STAV NEHNUTEĽNOSTI

Čiastoč.rekonš.

POZEMOK

850 m2

ROK VÝSTAVBY

bottom of page