top of page

4 izb. Novostavba

Partizánske, Slovensko

Na predaj

219 000 €

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

MaVinn reality Vám ponúka na predaj krásnu NOVOSTAVBU 4 izbového rodinného domu v meste Partizánske, časť Malé Bielice, s rozlohou úžitkovej plochy 120 m² a s pozemkom o rozlohe 880 m². Nehnuteľnosť je v štádiu výstavby – dokončenie do HOLODOMU.


Dispozičné riešenie domu tvorí: Vstupná priestranná chodba, cez ktorú sa na ľavo prechádza do hlavnej obytnej časti - veľkej obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou a jedálňou - spolu 35m². Kuchyňa má špajzu. Z obývačky sa posuvným HS portálom vstupuje na terasu. Prestrešená terasa má výmeru 20 m² .

Na pravo od vstupnej časti sa nachádzajú tri samostatné miestnosti – dve detské izby a spálňa ktorá má veľký šatník. V strednej časti domu sa nachádza kúpeľa s vaňou, sprchovým kútom a dvoj umývadlom a WC. Druhé WC – samostatné je pri vstupnej časti domu. Technická miestnosť je situovaná oproti kúpeľne, je dostatočne veľká pre pračku, sušičku a ostatné technické veci. Pri vstupe do obývačky je zabudovaní krbová vložka pre budúci krb alebo krbové kachle.


Novostavba je postavená z TEHLY, krytina je použitá betónová Bramac, plastové okná - 6 komorové s izolačným 3 sklom. Výstup na terasu je cez HS portál, posuvný balkónový systém. Podlahy sú odizolované 14 cm tvrdeným polystyrénom s betónovým poterom. Strop je zateplený 40 cm minerálnou vatou, stropy sú sadrokartónové. Dom je zateplený 20 cm polystyrénom fasáda je ukončená silikónovou omietkou v cene biela farba fasády ( ešte možnosť výberu farby fasády )

Vykurovanie je zabezpečené cez podlahové vodné kúrenie s tepelným čerpadlom. V dome je zabudovaná rekuperácia (rekuperačná jednotka nie je v cene) Nehnuteľnosť je napojená na inžinierske siete elektrika, verejný vodovod, vrátane verejnej kanalizácie. Plyn nie je zriadený. TV a internet rozvody sú v celom dome a dovedené do každej miestnosti.


V cene bude zahrnuté vnútorné omietky v celom dome a vymaľovaný interiér na bielo, osadené zásuvky a vypínače. Oplotenie a spevnené plochy a exteriér v cene nie sú započítané. Dom je ale podľa individuálnej požiadavky a nacenenia možné dokončiť do štádia NA KĽÚČ. Predpoklad dokončenia domu je január 2023.


Dom je v štádiu dokončovacie práce holodomu. Výhodu je súkromie v zadnej časti pozemku sa už stavať nebude. Pekný výhľad na okolie a krásne západy slnka a 3 parkovné miesta pred domom sú plusy tejto ponuky. Ak Vás zaujala, pre bližšie informácie a obhliadku ma neváhajte kontaktovať.

Možnosť kúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý pomôžem šikovne vybaviť a sprostredkovať. 

LOKALITA NEHNUTEĽNOSTI

Partizánske, Slovensko

ADA_6154_pp_edited.jpg

REALITNÝ MAKLÉR

Ing. Pečovská Marianna

0908 524 620

DETAILY O NEHNUTEĽNOSTI

TYP NEHNUTEĽNOSTI

Rodinný dom

UP

120 m2

POČET IZIEB

4

STAV NEHNUTEĽNOSTI

Novostavba

POZEMOK

880 m2

ROK VÝSTAVBY

bottom of page